Komentáře
-
cabman (15.2.2015 | 11:46)
-
zmrdi (14.2.2015 | 22:33)
aspon ze mu funguje kamera
-
scott (14.2.2015 | 09:24)
Názorná ukážka ako to vyzerá ked vás zrazí nákladiak.
-
Rypon (14.2.2015 | 09:22)
A já si myslel, jak to dřelo, že zaostřuje.
-
hlemejzd99 (14.2.2015 | 08:34)
„Tak ten už se asi jen tak neproletí.“
no ale zase se kousek projel…to každej dron taky neumí
-
Tahac (14.2.2015 | 08:04)
jak s tim říznul do kufru

-
IBANEZ RD GR 505 (14.2.2015 | 08:00)
Dokážete si to představit jaké to bude tak za deset atd let? Tyto picovinky nám budou kontrolovat každý krok každou naší činnost atd. Místo toho aby neutraceli miliardy na takovéto zbytečné “hracky“ měli by radši tento svět dát do kupy ale na toje už pozdě…

-
tonynoe (14.2.2015 | 07:37)
No je bezohledný a navíc nebezpečný hajzl.

-
SpaceJamCZ (14.2.2015 | 07:16)
Už jsem se lekl, že se idiot neukáže

-
Danny92 (14.2.2015 | 05:57)
Jako šmirglem 😀
-
Mr. GreenTicket (14.2.2015 | 04:31)
tak když to ovládá idiot… ale odolná kamerka







Otázka je, jestli byl ten týpek majitel nebo ho jen sebral