Komentáře

  • cabman (15.2.2015 | 11:46)

    Otázka je, jestli byl ten týpek majitel nebo ho jen sebral

  • zmrdi

    zmrdi (14.2.2015 | 22:33)

    aspon ze mu funguje kamera

  • scott (14.2.2015 | 09:24)

    Názorná ukážka ako to vyzerá ked vás zrazí nákladiak.

  • Rypon

    Rypon (14.2.2015 | 09:22)

    A já si myslel, jak to dřelo, že zaostřuje.

  • hlemejzd99

    hlemejzd99 (14.2.2015 | 08:34)

    „Tak ten už se asi jen tak neproletí.“
    no ale zase se kousek projel…to každej dron taky neumí :applause:

  • Tahac

    Tahac (14.2.2015 | 08:04)

    jak s tim říznul do kufru :-D

  • IBANEZ RD GR 505

    IBANEZ RD GR 505 (14.2.2015 | 08:00)

    Dokážete si to představit jaké to bude tak za deset atd let? Tyto picovinky nám budou kontrolovat každý krok každou naší činnost atd. Místo toho aby neutraceli miliardy na takovéto zbytečné “hracky“ měli by radši tento svět dát do kupy ale na toje už pozdě… :-(

  • tonynoe

    tonynoe (14.2.2015 | 07:37)

    No je bezohledný a navíc nebezpečný hajzl. :punch:

  • SpaceJamCZ (14.2.2015 | 07:16)

    Už jsem se lekl, že se idiot neukáže :-D

  • Danny92

    Danny92 (14.2.2015 | 05:57)

    Jako šmirglem 😀

  • Mr. GreenTicket (14.2.2015 | 04:31)

    tak když to ovládá idiot… ale odolná kamerka :thumbsup:

Vyhledávání








Přihlášení



TOPlist