Komentáře

 • Glaudit (6.8.2011 | 08:07)

  S tím rozsvícením žárovky rukou to udělal i Nikola Tesla..
  Zní to sice blbě, ale stačí to správně chytit. Poté si stačí vzpomínat na věci, které jsi prožila nanejvýš tak 3 týdny nazpět.. Ten jeho trik je prokouklej. Pokud vzpomínáš na něco, co se stalo nedávno, vyzařuje ti energie z rukou, nebo nohou. Díky ní potom můžeš manipulovat třeba s předměty.. Dejmetomu, že je to základ telekineze.. PSI Wheel takto roztočí i největší buran.

  Tělem proud vlastně prochází pořád. Doporučuji nějákou slabší žárovku.

  Mrknu na to s tím mailem.

 • Echt (6.8.2011 | 00:10)

  A nebo vysilajici antenu s napetim v blizskosti nebo to pole u mobilnich telefonu…

  Ty transistory by musely bejt dva a musel by tam bejt nejakej kondenzator… Ne to je moc slozity….

  Vlastne staci mit zdroj vysokofrekvencni energie v blizkosti. Vysilac? Antena? (Magneticke pole ?)

  Nebo nechat telem prochazet proud?

 • Echt (5.8.2011 | 23:12)

  Odpověď na: Glaudit (5.8.2011 | 21.06) „Opravdu malá žárovka jde rozsvítit i jen za pomoci jedné ruky. Bez jakéhokoliv zdroje. “ I bez chemicke reakce?
  To jedine kdyby to byla LED zarovka a kdyby jsi mel tranzistor na zesileni… Nebo uzemnit zarovku tim ze ji drzis a dotknout se neceho kde je staticky napeti, nebo zarivky…?
  Nevim, jak bych to udelala… Nebo se dotknout plazmovy koule?
  Jak by jsi to udelal ty?

 • Echt (5.8.2011 | 22:49)

  Odpověď na: Glaudit (5.8.2011 | 22.19)
  Heled, aby jsme tu nestvali admina, kterej mel trpelivost s branama casu, Kopernikovo zakonama a Einsteinovou teorii relativity , tak mi muzes napsat na glaudit@romandie.com
  Teda jen jestli se hodne nudis a nemas prave co na praci.

 • Glaudit (5.8.2011 | 22:19)

  Inteligentní nápady u vietnamců nenajdeš.
  Lepší je si něco kvalitního koupit, nebo si to vyrobit sám. Všechny výrobky, ať už jenom součástky.. Made in China. Vietnamci sem pašujou marihuanu a nelegální stánky. Ale pořád to od nich chápu jako srandu.

  Jiná věc je připomínat čas, pamatovat si dávat pozor na čas, nebo prostě pořídit nějákou velkou krávu, jako jsou sluneční hodiny, které to připomenou. Netradiční věci připomenou vše. Kdybych měl televizi s logem Barbie, určitě bych to nepřehlédl.. I když mít takovou televizi, tak letí jako první.

  Občas je lehký něco ignorovat, ale překrývat pravdu je o něco těžší..

 • Echt (5.8.2011 | 21:44)

  A je – admin…

 • Echt (5.8.2011 | 21:43)

  Odpověď na: Glaudit (5.8.2011 | 12.26) Na co potrebujes cas v noci? To prece spis? Ale ve dne. Ja jsem zjistila, ze kdyz se opaluju a cachtam na zahrade a mam odpoledne dva terminky, ze slunecni hodiny by mi cas i nechtene pripominaly.
  Internet mi jde i na zahrade pres Wifinu, ale ja na lapika necumim celou dobu. Navic – krem na rukou… Proste potrebuji tam neco bez baterii, mrazuvzdorny, ekologicky a dekorativni. A ty rimsky cislice jsou nadherny…Takze to chce nejakou fontanu na idealni vlhkost vzduchu a slunecni hodiny…
  Jenze, kdyz uz blbnu, tak poradne. Takze to musi byt nejen perfektni, ale tam byt nejaky originalni a inteligentni napad.

 • admin

  admin (5.8.2011 | 21:30)

  Glaudit a Echt: dejte si na sebe kontakt nebo někde rande a tam si tohle řešte, ale tady pište pouze věci související s videem. Nesouvisející komentáře budou mazány!

 • Glaudit (5.8.2011 | 21:06)

  Mimo to.. Oprvdu malá žárovka jde rozsvítit i jen za pomoci jedné ruky. Bez jakéhokoliv zdroje.

 • Glaudit (5.8.2011 | 21:05)

  Já se na smrt dívám a chápu jí jinak, než většina ostatních lidí.
  My zkrátka nemůžem rozumět úplně všemu. Všechno vědění vyššího vývojového stupně je mimo naše chápání. Jsme jen lidi.
  Když to tedy řeknu zkráceně.. Neexistuje nic jaké přízraky, nebo fakt, že se dveře otevřou samy. I když ty postavy zachytí bezpečnostní kamery, je to jinak. Ty kamery zkrátka nahrajou něco, co se stalo třeba i před stovkami let. Ve starých hradech někdo vidí duchy.. Abych to řekl tedy přesně.. Někdo, kdo se po smrti dostal na vyšší úroveň se nám může ukázat pouze v nějáké situaci.. Je úplně celý bílý a nemluví. Třeba jen stojí, nebo jde, ale nemluví. Nevidíte mu ani do obličeje.. Celý vystupuje z okolí tím, že svítí bíle, ale to světlo se neodráží.
  Ty kamery natočí moment, který se již stal. Může se vám dokonce stát, že bydlíte ve stovky let starém domě.. Jednou se probudíte, ale bude to vypadat jinak.. Budete o stovky let dozadu.. Nebude to sen.. Uvidíte někoho, kdo uvidí vás. Půjdete k němu, ale najednou budete Z5. To je právš chyba lidí. Lidé nejsou schopni se v takové chvíli nedotýkat okolních věcí, ani nejsou schopni se chovat normálně. Oni jsou z vás stejně vyděšení, jako vy z nich. Oni vás vidí také. Akorát je mezi vámi velká časová hranice. Vy ty lidi uvidíte jen proto, že oni před stovkami let viděli vás. Nemůžete se jich dotknout, protože před těmi lety jste se jich také nedotkli. Nemůžete zkrátka změnit běh dějin!
  Lidé, kteří zemřou zkrátka mají určitý výběr. Pokud vyberou špatně, nemají možnost se vrátit, by se posunout vpřed. Kdyby jste zemřeli a viděli, že se vás snaží oživit, vybrali by jste si před rodinou a lidmi, které znáte návrat, nebo posun vpřed ? Návrat!.. Pak ztratíte možnost se po dalším úpadku dostat vpřed, nebo se vrátit. Zůstanete někde uprostřed! Nebudete moci ani mluvit, ani to nijk vrátit, budete jen navždy stát na místě s přikukovat. Podle informací tedy.. xD
  Pokud se chcete dostat vpřed, tedy povznést se.. Být na jiné úrovni vývoje, stačí pochopení.. Pokud si tohle zapamatujete, vysvvětlím vám to.. Pokud pochopíte, že nemůžete nic dělat a nebudete mít žádnou jinou možnost, musíte vše hodit za hlavu.. Prostě musíte pochopit, že jste mrtví! K tomu, aby jste se dostali na vyšší stupeň stačí „pochopení, trpělivost, víra“. Budete moci cokoliv. Pokud znáte hlášení UFO, určitě znáte případy, kdy se i z abílého dne ukázaly velké koule.. Prostě velké svítící koule.. V průměru mají asi 1,5 až 3 metry. Mohou cestovat akoukoliv rychlostí. Mohou mizet, nebo se objevovat náhle. Tyto svítící koule jsou z čisté energie. Můžete měnit podobu na svůj vlastní otisk. Při cestování jste jen energie. Můžete být kdekoliv chcete. Na jakémkoliv místě světa. Můžete vidět konec vesmíru, můžete úplně všechno.
  Podle informací můžete nprosto úplně všechno. Víte úplně vše, ale pokud uděláte, nebo řeknete cokoliv nemáte, skončí vaší existenci.
  Objevíte se, promluvíte, je s vámi konec.
  Budete se držet pravidel = zůstanete na místě, které jste si vybrali.

  Vše je ověřené na základě EVP!
  Každý nedůvěřivý s mikrofonem si cokoliv může ihned ověřit. Jen do toho. 🙂

 • Glaudit (5.8.2011 | 15:28)

  Všechno je možný.
  Víš, že stvoření světa má taky ještě jednu verzi ? Podle ní je bůh „sedmihlavý had“.. Má to být nejvyšší duch, který stvořil svět. Pokud tedy spojíme obě stvoření do jednoho, vzniknce z toho tohle: Sedmihlavý drak – tedy bůh.. Stvořil Zemi za 7 dní.. Bla, bla.. Poté položil do Pacifiku kontinent.. Dejmetomu „Mu“.. To byl Ráj.. Tedy Eden.. Tam stvořil Adama a Evu.. Vv jiném jazyce je to nějákej Aerea a Iva. Bůh jim řekne, aby nežrali jabkla z nějákýho stromu poznání, či co.. V tom je ale had překecá, aby to udělali.. To je ale ono.. Ten had má být podle druhé verze bůh.
  Ta druhá verze je z ostrova, který prý neměl kontakt s civilizací 12 000 let.. To je sice kec, protože jinak by se nedomluvili.. Jen 3 lidé umějí číst starý mrtvý jazyk.. Britského vědce to jeden z místních naučil, a ten to nemohl učit dál. Pak přeložil nějáký starý hliněný tabulky a hotovo.. Prostě jsou dvě verze o stvoření světa.. Ani jedna nebude pravdivá. I když létající hadi, tedy Čínští draci byli nafoceni třeba nad Mexikem.

  Datum 21.12.2012 je možné. Ty lodě, které sem letí přiletí kolem poloviny prosince 2012.. Zatím to není přesné. Kdykoliv mohou zpomalit, nebo naopak zrychlit.
  Nějácí čeští blbečci toto datum spočítali na rok 2166..
  Jak říkám.. Ty indiánské kmeny a nějácí lidé, jako jsou egypťané to tak měli taky.. Přišli jejich vesmírní učitelé.. Oni je učili a oni je uctívali jako bohy. Měli vyspělé technologie, které oni nemohli pochopit, takže to pro ně bez keců byli bohové. Jako kdyby jste neandrtálci ukázali zapalovač.
  Dali jim nějáké znaky, kalendáře, nebo třeba i datum a naučili je základ matematiky.. Z toho dnes víme, že Máyové uměli počítat.. Pokud znáte Máyský kalendář, víte, že je to jako hodinky.. Něco, podle čeho by šel postavit stroj..
  Teď mě to napadlo.. Něco na způsob toho, že se Země točí okolo Slunce a Měsíc okolo Země..
  Prostě tři navzájem propojená kola, která se točí kolem sebe navzájem.. Tím, že mě to teď napadlo mě napadl i fakt, že to podle Slunce, Země, Měsíc opravdu být mohlo..

  I v Egyptě jsou nějáké chráme postaveny tak, že první paprsky slunce ukazují postupně na sochy různých bohů.. Má to být něco jako kalendář. Něco jako kdyby byla celá sluneční soustava, galaxie, vesmír jeden velkej a přesnej kalendář.

  Datum 21.12.2012 je již tisíce let předpovídané. Takže pokud někdo již před kristem věděl, že má naše soustava 8 planet, jak navrch mohl vědět, že je tu i Pluto ?
  Mezi Marsem a Jupiterem podle vědců chybí jedna planeta.. Hmmm, pěkný, to si jí asi někdo odvezl jako suvenýr.. Vědci prostě tvrdí, že planety v soustavě mají určitý rozestup. Pak na to doplatili.. Tak černá planeta ? xD

  Jo a k těm hliněným destičkám.. Podle toho, co na nich prý je, by mohly být všechny dračí trojúhelníky něčím, jako je zakázaná oblast.. Prostě území, do kterého nesmíme. Území sedmihlavého, nebo sedmihlavých hadů.. Spíš Čínských draků.. xD

  2012 bude nový věk.. Nový věk Vodnnáře.. Pak už bude na politický kecy pozdě.

 • Echt (5.8.2011 | 12:27)

  Je vubec mozny neco takovyho jako ten datum 21.12.2012 spocitat? Co kdyz se myli o par dni?

 • Glaudit (5.8.2011 | 12:26)

  Mě by hlavně zajímalo, jak poznám čas v noci.. K tomu jsou sluneční hodiny naprd. Hlavně, že mají krásný římský číslice..

 • Echt (5.8.2011 | 11:57)

  Podle toho co o tom vim, mi to taky prislo, ze se to neda trefit.

 • Glaudit (5.8.2011 | 11:51)

  V těch hodinách se moc nevyznám, já osobně jsem si dřív koupil takovou zmenšeninu. Určitě nebyla přesná, ale jde o velikost.. Sluneční hodiny o velikosti dovou metrů budou přesný asi tak, jako sluneční hodiny o velikosti dvou kilometrů.
  Moc se v nich nevyznám, ale určitě se musí z nějáký ten čas něco předohit.. Dříve v egyptě to tak měli i se sfingou.. Prostě ta Sfinga mířila asi 10° vlevo od východu slunce.. Po letech slunce začalo vycházet více vpravo.. Pořád více a více, až vycházelo na druhé straně a znovu se neukázalo před sfingou.
  Pohyb Země vlastně vypadá jako když roztočíte káču.. Vždy se rozkmitá do stran.

 • Glaudit (5.8.2011 | 10:28)

  Pyramidy mají schopnosti a funkce..
  K tomu, aby fungovaly nesmí obsahovat žádný kov.
  A nakonec musí být jedním ramenem.. (plochou stranou) otočena na magnetický pol Země.
  Jedna skleněná je na Šumavě. Ve skleněných pyramidác hv Rusku pořád pracují vědci.
  Největší účinnost je v 1/3 výšky pyramidy.
  Pyramidy jsou vlastně obří výrobce energie nulového bodu. Ta energie se přenáší rychostí 27x větší, než je rychlost světla.. Vlastně okamžitě..

  Ty předpovědi myslím jinak.. Oni přepověděli příchod bílého muže, střelné zbraně, stavbu silnic, elektrické vedení, elektrárny, ropnou katastrofu v mexickém zálivu, auta, skoro všechno.. To není jako předpověd nemoci, oni dokonce před zraky několika těch reportérů přivolali UFO.. Prostě chvíli meditovali a potom ukázali, kam přiletí.. Viděli ho.. A to poměrně nízko.

 • Echt (5.8.2011 | 10:14)

  Glaudite pises: „Já teda říkám, že nemá smysl něco hledat. Protože pokud je pravda, co říkal kmen Hopi, který předpověděl vše, co se zatím stalo, tak je to opravdu zbytečné.“

  No jo, jenze vsechny ty davne predpovedi jsou obrazne. Treba – prijde zachrance, prijde potopa, nemoc…
  Jenze to si jeden muze vysvetlit na mnoho zpusobu. Tyhle veci zakonite prichazi x-let po sobe. Treba me ted s hruzou moje doktorka ockovala, ze nemam imunitu na spalnicky, prestoze jako decko byl kazdej ockovanej proti smrti a kazdy mel vsechny detsky nemoci. Proste protilatky drzi nejakou dobu a pokud se ne-up-datetujou (sorry, skoro cesky slovo) tak hrozi epidemie.
  No a byt spalnicky v Cechach, tak stejne 80% onemocni a 20% to odnese. Proste je zakonity, ze nektere veci po urcite dobe nastanou. STOLETA POVODEN. EPIDEMIE. PANDEMII BYCH NEDOPORUCOVALA, ale je jasny, ze bez vedy by treba AIDS se pandemii stal. Ten kdo objevi lek, ma alespon Nobelovku a dalsi jiste. Nebo ty „zvireci“ chripky.
  80 a 20 maji nejakou zakonitost, alespon v ekonomice, s nima se nemuzes nikdy byt spatne. 4:1 ?

 • Glaudit (5.8.2011 | 08:18)

  Jeden muž tvrdil, že byl na druhé straně brány. Poté se prý vrátil. Řekl všechno, co tam viděl a jak to tam chodilo. Neukázal se tu prý několik let. Sám ale tvrdil, že tam byl jen několik dní. Bylo tam vše jiné. Lidé vypadali jinak. Měli tam nějáé nové přístroje a technologie. Prý všechny chtěl přesvědčit, že se vše změnilo.. Jeden mu prý ale řekl: „Nic se nezměnilo, to ty jsi se změnil.“
  … Jak říkám.. Já nikdy neřeším, jstli je něco pravda a jestli je to možný. Na to koukají ostatní. Nikdo jiný třeba nenašel spojitost Saint Germaina, biblického Josefa a Merlin.. Co já nadělám s tím, že oni zjišťují jen to, co není možné. Oni nedokazují pravdu, ale opak. U nich neplatí tyhle zákony, oni si prostě řeknou: Byl v blázinci, je to magor, končíme..

  Pokud z jedné brány vyšla časová vlna, která něják ovlivlina pyrmidy celého světa (ty funkční), vychází z nich nějáký druh energie, a ještě to má nějákou spojitost s „prt-m-hrw“.. Což je vlastně egyptská Kniha mrtvých.. Někteří to překládají jako „odchod-ze-dne“.. Naopak.. Nejde o to, popsat vše doslova.. Jde o to, přeložit to tak, jak to má být přeloženo. To nejsou určitá slova, je to prostě nějáký odchod za jeden den.. Je to kniha o něčem, co začalo a skončilo v ten samý den, nebo tedy něčem, co skončilo za jeden den.
  Často se mluví o kontinentech Atlantida, Mu, a ostatních, které měli prostě jen jiné názvy. Kontinent Mu dokládají staré indické destičky, egyptská Kniha mrtvých a nějáké ty čínské kecy a žvásty. Nevím, podle kterého Ťink-Ťonga je to doložené, ale na malbách na pyramidách to je jasné.. Akorát ta pyramida dokazuje velký prd, protože je postavená pouze 2000 let a nikdy nefungovala.
  Prostě to shrnu: Dřív byl nějáký kontinent, nebo velký ostrov, který zanikl za jeden den. Byla tam města, jako je Tahihi, Hawai, Caroline.. To snd jasně mluví o falešné mapě.. Tahiti, Hawai už přeci existují.. Opravdu jeden velký ostrov byl, jen se lidé nedokáží shodnout.. Atlantida bylo prostě město. Mu bylo město na dně moře… Jeho ruiny, nebo trosky se našli.. Prostě tam byly vidět schody, náznaky města.. Nedokáží se smířit s tím, že to našli a šli hledat jinam..
  Já teda říkám, že nemá smysl něco hledat. Protože pokud je pravda, co říkal kmen Hopi, který předpověděl vše, co se zatím stalo, tak je to opravdu zbytečné. Nemluvím tu opět o žádném konci, ale to je myslím zbytečné psát.

 • Glaudit (5.8.2011 | 08:00)

  Jak říkám.. S těmi bránami se to už stalo. Byly nalezeny jen dvě. Prý nšli i zrcadlo. Ale co je nejdivnější, jeden z nálezců se ztratil. Druhý o tom vůbec nemluvil.. Prostě dělal, že o ničem neví.. Všechny posílal pryč.. Bylo vidět, že byl ovlivněnej. Teď jen vědět, kde obě jsou. V tom zrcadle prý jde vidět naskrz na druhou stranu brány.
  Dokonce ze všech podobných starých bran vychází nějáká energie.

 • Echt (4.8.2011 | 22:05)

  Odpověď na: Mila (4.8.2011 | 20.53) Pises “ nějaká znalá “

  No bohuzel tolik moc vysokych skol, diplomu, oceneni, trofeji a Nobelovych cen, jako ty, zase nemam. To vis, jeden dela, co muze, Milousku.

  A temi chobotnicemi ti chci samozrejme udelat radost…. Drsny svet , jak vidis v nekterych kategoriich je na rozmnozovani castecne specializovanej.

  To vis ty, kaja, traktorista atd. to je vyplod socialni inteligence, jak se za rezimu rikalo. Vas nemit, (samozrejme ty reknes a pan Paroubek a Topolanek taky), tak by se vlada nudila. A vsadim se, ze tvoje a kajovo financni pokrokove nazory tady studuje nejen socialni demokracie, ale i pan Klaus. Clovek nikdy nevi, co se muze hodit…

 • Mila

  Mila (4.8.2011 | 20:53)

  :shock: nějaká znalá :roll:

 • Echt (4.8.2011 | 20:50)

  Odpověď na: Mila (4.8.2011 | 20.33)
  Tak si to Milousku tak neber. :thumbsup: Zrovna jsem ti chtela napsat, ze chobotnice ma inteligenci srovnavatelnou s krysami. No a pry se podle vedcu nedozivaji vice nez dvou let. Zajimavy je rozmnozovani- treti leva noha samecka se od samecka u nekterych druhu (hlavonozec Argonauta) uplne oddeli a je schopna i na distanz samicku oplodnit. Takze se koukni Milousku, jestli na tom taliri je kluk nebo holka.

 • Echt (4.8.2011 | 20:34)

  Je nejaky pragmaticky dukaz, ze neco s temi branami opravdu fungovalo?
  Je to prece kus kamene. Na mereni neceho moc neverim, nejsou objektivni, protoze ty muze ovlivnit kvuli te vaze treba i gravitace nebo magnetismus.

  Jinak zjistuji, ze zacinam byt zavislak na drsnym svetu, protoze misto abych jela na pravidelne ctvrtecni setkani Cechu, tak varim sama doma a chatuju tady s Glauditem.

 • Mila

  Mila (4.8.2011 | 20:33)

  Kurva drát !! co je tohle za žvásty ? tady maj bejt komentáře k videu a ne o nakym cestovani casem
  :punch: :punch: :punch: :punch: :plesk: :plesk: :plesk: :punch: :punch: :plesk:

 • Echt (4.8.2011 | 20:17)

  Ty na ty brany fakt veris?

 • Glaudit (4.8.2011 | 20:13)

  No s tím mrkáním je to možná dobrá věc, ale pokud si na to nějákej štangast zvykne, oni někdy zavřou, zajde jinam, tam na někoho mrkne a dostane od někoho pořádně přes dr..u xD

  Jinak pivo.. Co já s tím, že skoro celá ČR chlastá ? Češi jsou rekordmani ve znečištění.. V obezitě budeme hned za USA takže se není čemu divit.

  Mimo to.. Příští rok se mají po celé planetě začít objevovat brány. To bude hlavně vtip na Obamu..
  Projdou jimi jen nekteří lidé.

 • Echt (4.8.2011 | 16:36)

  Ja strasne miluju ty nove vznikajici fraze v cestine.
  Casto se musim zamyslet nad tim , co to vlastne znamena. Treba se tu rika:

  „bydleni je drahy, jdem bydlet“
  coz znamena uz mam dost vychlastano, padam domu, pojdte taky, at nejsem trapnej

  nebo „bytna mela drzkovou „= coz tedy dlouhodoba partnerka nebo manzelka, role je tim plne vysvetlena, muzskej je tedy platici podnajemnik bez jakehokoliv sexualniho vztahu, plne podrizen, co nema do ceho co kecat a slychava stiznosti o neschopnosti sve osoby- tohle snad umi jen cestina!

  Nejhezci je, kdyz se ptaji- „ty jses jses zenatej, nebo mas bytnou?“
  To je neco v tom smyslu jako „mas jeste sex, nebo uz hrajes golf?“

  Proste nadherna rec. :thumbsup:

 • Echt (4.8.2011 | 15:47)

  Odpověď na: Glaudit (4.8.2011 | 8.29) Je Glaudite, s tim mrkanimna cisnika to je to skvelej napad! A anonymni alkoholici mohou prijet na kole a vymluvit se, ze by prisli o ridicak kdyby pili a taky pit nemusi. A mohou taky mrkat.
  To by melo zacit patrit k verejnemu tajemstvi.
  _________

  Jinak k ty starence, co se domahala informaci- nepodcenuj zenskou logiku.

  Treba mela s tim neurotikem neco, nebo chtela mit, nebo shanela informace pro znamou. Chlap kdyz ma bokovku tak je nesnesitelnej a i kdyz jsi jako zenska andel, tak je hrozne neprijemnej.
  Uz se mi dvakrat stalo, ze mi dve mrchy, radoby kamaradky, zahnuly s mymi dvema byvalymi partnery, ne, ze by je milovaly, ale jen aby si za kazdou cenu jednou za zivot vyzkousely, jake je to mit idealni vztah. Dvakrat a dokonce po sobe. Ony totiz zenske si mezi kamaradkami na sve chlapy stale stezuji a ja jsem vzdycky byla v pohode, protoze idealni chlapy nejsou. Tak dlouho je uhanely az se jim to povedlo. Musim obcas odcestovat a toho vyuzily. Chlapi nejsou ze zeleza, to vim, ale si radsi uzivam svobody.

  Zensky jsou nekdy egoisticky bestie. :-? Vetsinou ale ty, co mely idealni detstvi v blahobytu me nezklamaly. Jsou i vyjimky. Uprimne- chodim radsi s chlapama na fotbal a na hokej. A prede mnou zase chlapi probiraji zensky.
  A rada si sednu do hospody s Cechama, to je zase univerzita zivota. (No nechod na vecerni vysokou, kdyz platis jen za obcerstveni…). Ale tam se proste dozvis a domluvis vsechno. :lol:
  _________

  K pivu- taky jsem ho nikdy nepila, az kdyz jsem za velkeho horka jednou dostala „panaché“- to je trochu citronady asi decka a zalit na pullitr pivem. A to osvezi neuveritelne v parnem lete.
  Jinak jeste to michaji se sirupem z granatovyho jablka, tzv. grenadinou. Nemusim vsechno.

  Jsem „ze z Plzne“, takze musim drzet usta a byt na strane piva.
  My stejne nikdy neprizname, ze „ze z Plzne“ rikame, protoze si to neuvedomujeme. Moje mami mi tvrdila, ze to nerika, tak jsem ji „chytla pri cinu“, kdyz to vzdycky rekla, ale ona to foneticky ani nevnimala, prestoze to rekla. Takze mi pokazde tvrdila, ze to nerekla. Jako vsichni Plzenaci. Nikdo to neprizna, ale podvedome to reknou skoro vsichni. Z PLZN-E nejde dobre rict, takze si pomohou predponou ZE a kdyz rychle mluvi reknou “ privezla to ze z Plzne“
  Vis u nekterych jedincu, kteri strati viru v budoucnost, tak je hospoda nahrada za socialni zazemi rodiny. Tam se alespon neco deje. Doma by byl sam, nebo ma stres se „starou“… Kazdopadne, tihle lide nevi, ze maji problem a nechteji, zuby nehty si to priznat. Prvni krok je si to priznat : „Ahoj, ja jsem Pepa a jsem alkoholik.“ To je to nejtezsi na tom.
  ___

  Odpověď na: mikymesser (4.8.2011 | 12.11) Proc tam davas symbol :plesk: ?

 • mikymesser

  mikymesser (4.8.2011 | 14:04)

  tak proc to pije celej narod? kdyz je to takovej hnus..

 • Glaudit (4.8.2011 | 13:36)

  Miky.. Spíš naopak.. xD
  Nejsem člověk, kterej pije dětskou kolu, ale pivo je fakt hnus. Sice se „občas“ napiju, ale je to hnus.

  Mě je jedno, že si támhle nějákej cápek s pivním břichem ničí játra, mě jen rozesmívá, že z toho někdo má prachy.. xD
  Ona je sranda vidět zmatlanýho rybáře, ale ještě lepší je vidět někoho, kdo se snaží nahnat na to víc lidí..
  Prostě je dobrý vidět, jak někdo normální může klesnout na úplný dno. A ještě si to zavinit sám s dobrovolně.

 • mikymesser

  mikymesser (4.8.2011 | 12:11)

  Echt and Glaudit: dejte si rande twl.. :plesk:

 • mikymesser

  mikymesser (4.8.2011 | 12:07)

  PIVO je nej.. napoj na svete pako.. mel bys ho nekdy ochutnat!

 • Glaudit (4.8.2011 | 12:03)

  Mimo to.. TAdy ve městě byla rodina, která měla otce.. Ten prostě už seděl.. Vypadá jak nějákejtrestanec na útěku.. A každej den leze do hospody a pořád tam nasává. Já, pokud tam s někým občas zajdu pokecat, tak ho ta mvidím.. Vždy si kupuje polívku za 13 korun a pivo. On tam normálně snad i bydlí, tohle už není normální. Vždy tam je..

 • Glaudit (4.8.2011 | 08:29)

  S pivem je to asi takhle: Nechutná mi.. Je to hnus.
  Jak nějákej pitomec může celej den sedět v hospodě a chlastat takovou břečku. To už bych radši pil vodu s olejem.. Já byl s pár starejma kamarádama dřív v jedný restauraci, ale když si všichni brali pivo, já si ho vzal taky.. Já dělal, že je to normální, ale takovej hnus jsem ještě nepil. Oni tam u piva měli takovej vtip v závorce. (pro nealko dvakrát mrkněte levým okem na číšníka..) Né přesně, ale tak něják.. On sice někdo mrkne.. Možná to tam tak opravdu chodí, když se někdo nechce ožrat a nechce, aby o tom ostatní věděli.. Ale pokud někdo mrkne na číšníka, mě to spíš příjde, že je teplej.

  Psa jsem taky měl, ale to už je docela doba. To jsem dřív ještě bydlel nad jednou starou babkou, která měla volný horní patro.. Docela klidná a milá, ale pak vždy přišel ten její starej a začal tam na ní řvát.. Ona si něco dělala na zahradě, ale on pořád řval do prázdna.
  Když jsme se jednou vracel z nákupu, nějáká místní drbna se mě ptala, jak to tam vypadá a jaká je, proč na ní řve, o čem si povídají.. Já věděl, že to asi není jejich velká kamarádka, takže jsem jí slušně poslal dop****e.
  Řekl jsem jí něco v tom smyslu, že pokud se neumí postarat ani sama o sebe, ať se nezajímá o někoho, koho nezajímá ona. Pak jsem jí poslal za těma její kámoškama, oc visely naproti na plotě..

 • Echt (3.8.2011 | 22:36)

  A ja mela radost, ze si pisu s krajanem. Na Plzensku se spis kazdej zabyva pivem, o historii bych si tam maximalne povidat s brachovo pitbulem. Ten trouba si vzdycky se mnou chce hrat a nechape, ze se ho bojim. Tak pak spolu sedime na schodech, on na me da tlapu a ceka, ze mu neco budu vykladat. Takovej pes – psychous.

  Chodis taky na pivo? Nebo jsi byl jako kaja jednou a hotovo.

 • Echt (3.8.2011 | 22:28)

  Je ted me to trklo, ty jses z Pardubic, ale ne z Pardubic. Kousek ode me jsou taky Pardubice, ale ty jses z Hradce Kralove!
  Ted to chapu konecne.

 • Echt (3.8.2011 | 22:23)

  Ja myslim, ze to pro me pujde i nadale. Ptala jsem se jednoho frankovyho miliardare, jak to udelal prijit z niceho na takovy prachy. Self made. A on povida, vis, nejvic jsem vydelal, kdyz jsem pracovne nic nedelal. No a o tom to je. Ti bohati by meli min, ze by min prodavali, tak se tu bastluje.

 • Glaudit (3.8.2011 | 22:10)

  V prodeji se nevyznám, já jsme z Pardubic.. xD

  Jediná možnost je zastavit něják tu krizi..
  A to tím, že by dali více peněz do oběhu, nebo by museli všichni milionáři a miliardářo mít větší daně.. Prostě je to nesmysl.. Takhle budou mít prachy jen milionáři a ostatní tu chcípnou..

 • Echt (3.8.2011 | 21:32)

  Dneska dali vic svycarskych franku do obehu, aby zastavili sileni franku, jinak by firmy, co exportujou sly bankrot. Dolar a Euro byvavaly 1,50:1 a 1,60:1, ted to bylo 1.07:1 tedy o tretinu zesilil. Strasny. V 70- tych letech tak vytvorili inflaci, jestli tohle udelaji i ted, tak to bude trochu na prdel. I kdyz tady to bude mit porad uroven. Na druhe strane muzu byt rada.
  Potrebovala bych nejakeho dobreho prodejniho maklere pro Plzen-jih. Jak se ale nekdo dobrej hleda?

 • Glaudit (3.8.2011 | 20:47)

  Jednooký obr byl kyklop / cyclop.

  Je možn všechno. xD

  s tou první větou jsem to myslel jinak, jen jsem neměl možnost to opravit.. Nemyslím ve 300 letech, jako že mu bylo 300 let, ale myslím to tak, že v nějákých letech to bylo cca 300 let, co už jim pomáhal.
  Pokud jsou svědectví taková, že někteří lidé tvrdili, že byli v jiné realitě.. Tedy v paralerním světě / vesmíru, tak tvrdili, že vynálezy byly stejné, dokonce i někteří lidé.. Akorát byli prý na jiných postech, nebo v něčem podobném.. Nebudem řešit, jestli lhali, ale pokud to je pravda, tak by Einstein i ostatní měli buĎ nějáký otisk, nebo by je někdo provázel v tom, co mají udělat. Od narození jsou prý někteří lidé, kteří mají v budoucnu něco dokázt chráněni. Nevím, jak je to myšleno, nebo vymyšleno, ale prý to tak je.. Pokud je to tak i v jiných relitách, tak proč by to nebyla pravda ?
  Já ani neřeším, jestli někdo lhal, ale co je možné, pokud je to pravda.. Například Saint Germain.. Proč řešit, jestli lhal ? Svatý grál má být kalich plný Kristovi krve.. On byl biblický Josef, takže ten grál mít mohl. A pokud to byl Merlin, arcimág kulatého stolu, neříkejte mi, že Merlin, Artuš a rytíři kulatého stolu nemají něco společného se svatým grálem. Artuš byl podle všeho jeho syn, kterého si Merlin udělal s anglickou královnou.. Prdlajz jí očaroval.. Prostě jí uspal a udělal jí dítě..
  Saint Germain nebyl starý tisíce let, on měl mít nějáký elexír mládí.. Tedy něco, co ho omladilo.. Lidé ho poznali stejného i po 50ti letech.. Ale tady nejde o to, že to byl alchymista, ale o to, že to byl Merlin.. Merlin byl kouzelník, mág, arcimág.. Ten vše dokázal.. Já teda říkám, že to je možné. Má to spojitost.. On tedy nežije tisíce let, ale pořád zlstává stejně mladý.. Navrch má schopnosti jako teleportace.. A to je pravda, protože podle svědectví, kdy ho někdo poznal prý ihned zmizel.

  Žije i tedy v současné době. Jen nikdo neví, kde.. Podle nějákýc hlidí je to člen tzv. Iluminátů.. xD
  Ano, řízená krize probíhá, ale to proto, že si každý šetří prachy.

 • Echt (3.8.2011 | 19:16)

  Odpověď na: Glaudit (3.8.2011 | 9.33) Pises:
  „Ve zhruba 300 letech pomáhal významným mužům (jen mužům) dosáhnout „něčeho“.. Takže je vlastně i možné, že mohl známým vynálezcům říci, na jaký obor se mají dát..“

  Tady by se dala vysvetlit nejaka casova smycka, kdyz vis, co dokaze Einstein, tak ho smerovat k fyzice atd.
  Tady by to melo smysl.
  ___________

  S temi obry – ti meli merit 5foot- to je v tom videu. Ty teda pripoustis dva druhy obru 3m s dlouhou hlavou a 4m s normalni.
  No kdyz mohou byt pigmejove, tak proc ne. Jenze pri takovem telu to nemuzes uzivit- museli vymrit, lidi jeu zivit nemohli. Cetl jsi k mature Odysseu, ne? Tam s tim obrem s jednim okem..Ten mel myslim ale jen jedno oko. Na techhle bajich vzdy neco bylo. Bylo tam tedy to jedno oko, aby bylo snadnejsi ho oslepit? Byl zdeformovanej, zdegenerovanej, po urazu, nebo to jedno oko je typicke pro nejaky druh? Je jich popsano vic jednookych? Podle me to musela byt degenerace, v dobe, kdy jich bylo min a vymirali.

 • Glaudit (3.8.2011 | 09:35)

  Já teda nejsem typ, co u něčeho stojí s otevřenou hubou a říká: „to není možný“.. Pokud to vidím před sebou, tak asi vím, že to může být možný.. Ale jestli je to možný se zjistí asi něčím jiným, než zrakem.

 • Glaudit (3.8.2011 | 09:33)

  Když vyšla ta časová vlna, tak se něco dělo i s pyramidami v celé jižní Americe a následně se všemi pyramidami světa. Tedy.. S těmi, které ještě aspoň trošku fungují..
  Merlinovi měli Stonehnge pomáhat stavět obři. Výška oproti člověku by souhlasila.
  Npoleona taky vedl tajemný Červený muž.. Předpovídal, co se stane a co nesmí dělat.. Uzavřel s ním na 10 let smlouvu, že všechna jeho tažení budou úspěšná.. Nakonec ale nesplnil dohodu. On to nakonec prodloužil o 5 let a také to nezvládl… Pak mu dal radu, aby nikdy nepodnikal tažení na ruské půdě. A UPS.. Co se nakonec asi stalo.. Ten pitomec to udělal.. Z 500 tisíc vojáků přežilo cca 50 tisíc. Věděl, co se dopředu stane.. Napoleon potom odmlouval červen==mu muži.. A mezitím, co Napoleon řval, on se na něj jen usmíval a řekl: „Já jsem byl na tvé straně, když jsi byl ještě školák. Znám tě lépe, než se znáš ty sám.“
  Ve zhruba 300 letech pomáhal významným mužům (jen mužům) dosáhnout „něčeho“.. Takže je vlastně i možné, že mohl známým vynálezcům říci, na jaký obor se mají dát..
  Toho červeného muže našli ležet i na posteli Ludvíka XVI. To by dokonce mohlo dokazovat, že to byl červený můž.. Tedy, že Červený muž byl Saint Germain.. Jejich rodině také pomáhal. Byl dokonce i na popravě jednoho z Ludvíků a jeho ženy. Bohužel se moc nezajímám o historii v tom, kdo byl kdy popraven, a kdo co kdy napsal.. Ale pokud je to všechno tak, jak to souvisí, tak by to mohlo být takto: Saint Germain má být jakoby otec Ježíše Krista.. Tedy.. Biblický Josef. Merlin byl arcimág kulatého stolu (kulatého proto, aby si všichni byli rovni.. Aby nikdo neseděl v jeh ostředu.) Merlin měl mít svatý grál, který údajně vypadal jako malý kalich, nebo nádoba s Kristovou krví. Pokud to byl biblický Josef, mohla to být pravda. Pokud to byl zároveň i Merlin, mohla to bý stoprocentní pravda. Pokud našel Ameriku, mohlo to být tak.. Protože on sám už dávno věděl, kde Amerika je.. Stál po boku Napoleona Bonaparte.. Takže to byl Červený muž. Byl to kouzelník.. Tedy spíš mág.. dokázal skoro vše.. A pokud to není pravda, proč to všechno tak sedí ?
  S těmi obry je to v pohodě.. Ve všem se píše, že měřili dvojnásobek toho, co člověk.. To znamená cca 4 metry.. Sám jsem už viděl sochy, které měřily 4 metry.. Pokud tedy našli i třímetrové kostry s dlouhou lebkou, musí to být někdo jiný. Opravdoví obři. Já dříve myslel, že měli jen jiné měrové jednotky, ale pak jsem zjistil, že protáhlou lebku mají jen ťi třímetroví obři.

  Co by jsi dělala, kdyby jsi se po smrti probrala v nějákém přístroji a oni se tě zeptali, jaké to bylo.. A navrch by ti řekli, že jsi tam byla jen pět minut ?
  Ve virtuálním světě.. Mě osobně by to docela naštvalo, protože na tohle by mohli nechat napojené vězně celé dny.. Víš, jak by si to odsedělii, kdyby žili stovky let ? A navíc by v tom virtuálním světě byli pořád zamčen íve vězení.. Dejmetomu 20 let.. Já si myslím, že by zpět už nikdy nechtěli.. xD
  myslím to hlavně tak, aby si šlo 160 let odsedět doopravdy.. A to z pět až deset minut..
  Některé by tam mohli napojit proto, aby dělali manuální práci..

 • Glaudit (2.8.2011 | 18:03)

  O těch faraonech toho koluje opravdu hodně..

  Jen je problém v tom, že pokud měli pyramidu, mohli léčit lidi.. To by na jejich místě zvládl i naprostý idijot.
  RE měl mít tedy zlatou loď, kterou každý den plul přes oblohu. Všichni ho pozorovali a chtěli se na tu palubu dostat. I když jen „zápisníci“. Sice nevím, čím a na co by zapisovali, ale tak to je. Zlatou lodí může být myšleno slunce.. Protože jak o něm všude psali: Pokud jen na okamžik zavřel jediné oko, nastala tma. Každý den měl bojovat s nějákým hadem „Apophisem“..
  Mě to úplně celé příjde jak vymyšlené. Všechno to byli falešní bohové, až na stavitelé pyramid..

  Dokonce někteří pitomci přeložili kecy o bohovi opravdu špatně.. Nebudu radši jmenovat přesně o kterém, ani kdo.. Oni prostě řekli, že je to bůh posmrtného života jen proto, že špatně přeložili toto: „Ten, který jest za vrcholky hor.“.. Z toho jde jasně pochopit, že spojitosti s bohy slunce jasně říkají, že to byl bůh západu slunce.. To znamená, že to byl buĎ bůh západu slunce, nebo bůh noci, či něco podobného.. V horším případě někdo, kdo chrání bohy slunce, nebo se stará o jejich posmrtný život..
  Ale jak někdo může říct, že je to bůh posmrtného života..

 • Glaudit (2.8.2011 | 17:42)

  K té časové vlně.. Někde jsem již psal, že v jižní Americe byl masivní výpadek proudu, který byl důsledkem časové vlny, která vyšla ze záhadné oblasti Tiahuanaco.. Přesněji z 10ti tunového monolitu.. Tedy sluneční/hvězdné brány.. Ten název má dvojí smysl, protože slunce je vlastně hvězda.. Ta brána je vytesána z jediného bloku andezitové žuly..
  Určitě to na netu najdeš s titulkem „časová vlna“ hvězdné brány potemnila jižní Ameriku..

 • Echt (2.8.2011 | 17:00)

  Odpověď na: Glaudit (2.8.2011 | 16.04) „A jak se později ukázalo, lidé, kteří se dotkli něčeho v té hrobce, nebo byli u jejícho otevření opravdu začali umírat.. Třeba za 7 let, za 3 roky.. Někdy i za několik dní.. Ale zemřeli.. Později se ukázalo, že nějáký vědec, nebo doktor našel nějáké výtrusy z nějákých hub, které vydrží i několik tisíc let.. Později zemřel.. Všechny zabily blbé výtrusy z hub..“

  Ne z hub ale nejake plisne, co napadaji plice, oni to meli napred vyvetrat a az potom tam lezt. Ale vydrz to…
  Jenze to mas i s tim rakouskym ledovcovym muzem: ti umiraji taky jak na bezicim pasu. I dneska tam, kde jsou v podzemi mrtvoly mas mit rousku.
  _________

  K faraonum:
  Faraon mel moc nad poddanymi a otroky, to ano, ale nadprirozene schopnosti- nevim… Ja to beru materialisticky- ze se musi vsechno nechat logicky vysvetlit a aplikovat. Jak mohl treba levitovat a litat? Faraoni se nazyvali bohy. Ten Re je buh slunce. Takze kdyz Re levitoval, tak to vlastne musel byt ten faraon?
  Nebo se na to logicky nesmi??

  Dnes udelat balon treba neni slozite. I jedna rodina z DDR sesila prosteradla a preletela amatersky udelanym balonem do Nemecka. Ostatni byli nevzdelani, ale vladci meli pristup k poradcum a vzdelanim. Litat jeste jde… Lecit umi dnes kazdy doktor i apotekar, to uz taky neni zazrak…
  Co ale umeli nadprirozeneho?

  ——-

  No treba dlouhodobe trestance bych vyzbrojila naramkem na nohu a poslala je osazovat destnej prales. I kdyz, oni ho spis kaci k tomu, aby tam vysazeli jednostranne ty olejove palmy. Koupila jsem si v cechach drahy rudy olej z tech palem, je velmi dobry, ale jestli za to stoji? Tady ve Svajcu je to jinak korektni a ani ho nesezenes.

  _______

  Pises „A jak se mohla po více jak 15 000 letech ze sluneční brány vyvalit časová vlna ?“
  Jak byla prokazana? Mas k tomu neco?

 • Echt (2.8.2011 | 16:29)

  Glaudite pises „Oni každé 4 roky místo jednoho roku řpičetli dvojnásobek.. Takže například teĎ přičtou jeden rok… Příští přičtou dva roky.. Pak čtyři roky.. Pak osm let.. A takhle se to pořád zdvojnásobuje. A to až do současnosti..“

  Zajimave, tim by se vysvetlovalo, ze treba v bibli a i jinde se pise- a zil tisic nebo ctyri tisice let atd.
  Vzdycky mi to pripadalo prasteny, ale ono je to tedy

  2 na x-tou = treba ten 1000
  x je teda objektivni pocet let

  Pisu to dobre?

  To je zajimavy, ale i programovaci jazyky pouzivaji mocninu dvou k vyjadreni cisel.
  Tak ted zase muzu cist bibli – tentokrat s kalkulackou.

 • Echt (2.8.2011 | 16:16)

  Odpověď na: Glaudit (2.8.2011 | 8.19)
  Pises „Jak mám dopředu vědět, že neuteče a nezačne se soudit.. Sice nevidím důvod, ale pokud támhle z někoho může ženská, která se s ním rozvádí vysoudit skoro polovinu toho, co on má, tak je možný všechno.“

  Jednoduse Glaudite, kdyz je na tom lip nez ty, tak nebude z tebe drit kosili, kdyz uz to ma. Hledej proto jednu s domy, auty atd. A mas jistotu, ze te nebude tahat po soudech… Znam jich dost… Jenze ty, ktere opravdu maji diky sve zasluze, chlapa vetsinou tezko sezenou, protoze je zlatokopky predbehly ( a tech je!) a chlapy maji vetsinou na vikendy a dovolene decka. Problem je, ze vsechny deti chteji podvedome videt tatu s mamou dohromady, takze podvedome nove partnery ani neakceptujou.
  Vis, zenske co nic nemaji, nestoji podle me za nic, protoze, kdyz je zenska sporiva a ma mozek, tak prachy udela. To vim a znam hodne prikladu. Takove nebydli na sidlisti, ale stavaji v sest rano a chodi pozde, podnikaji atd. Jenze ty nemaji cas behat po diskotekach a barech jako zlatokopky, co jsou na lovu.

  Jinak ale dokazu pochopit, kdyz je zenska roky s chlapem, necha karieru na vedlejsi koleji a pak zase musi se vsim zacinat od zacatku po detech… Jinak zensky, co byly roky doma, jsou v kancelarich po navratu dost nepouzitelny. Takovy by meli dostat prece jen vyzivne, aby zacinali s praci pomalu, protoze hrozi, ze je spolupracovnici odstreli. :lol:

 • Glaudit (2.8.2011 | 16:07)

  Jo a k těm faraonům a monumentům.. Pokud tedy faraoni neměli žádnou moc, jako současní prezidenti, jak mohli postavit pyramidy.. A například Tiahunaco sluneční/hvězdnou bránu a sochy o váze 130 tun..
  A pokud už to postavili, jak to může být „funkční“ ?
  A jak se mohla po více jak 15 000 letech ze sluneční brány vyvalit časová vlna ?

 • Glaudit (2.8.2011 | 16:04)

  Co uměli víc, než lidé ?
  Já nevím, jak ostatní, ale například bůh RE měl nadpřirozené schopnosti.. Uměl léčit, dokázal levitovat, měl zlatou loď. Prostě s ní létal před zraky lidí ve vzduchu.. To léčení dává smysl.. Pyramidy mají schopnost léčit.. Pak například Usir, který údajně postavil pyramidu.. To by to vysvětlovalo. V Egyptě měli ale roky jinak..
  Oni každé 4 roky místo jednoho roku řpičetli dvojnásobek.. Takže například teĎ přičtou jeden rok… Příští přičtou dva roky.. Pak čtyři roky.. Pak osm let.. A takhle se to pořád zdvojnásobuje. A to až do současnosti.. Dnes by tam měli opravdu vylký rok.

  K tomu křížení.. Já to myslím hlavně takhle: Pokud jsou nám opravdu tak podobní, tak na jejich začátku musí být člověk křížený s něčím podobným.. Dejmetomu něčím například opice.. Ale opravdu něčím jiným a inteligentním. A aby se to dokázal ovyvinout do dnešní podoby, bylo by zapotřebí 2 miliony let..
  Nemluvím o tom, že by měli potomky, ale že by se klonovali.. Nevím, jak by potom mohli přikukovat vývoji po 2 miliony let, ale musejí být strašně inteligentní.

  K otevření Tutanchamonovy hrobky.. Na nějáké destičce byl nápis podobný tomuto: „Ať zemřa každý, kdo se opováží rušit faraonův spánek..“ A jak se později ukázalo, lidé, kteří se dotkli něčeho v té hrobce, nebo byli u jejícho otevření opravdu začali umírat.. Třeba za 7 let, za 3 roky.. Někdy i za několik dní.. Ale zemřeli.. Později se ukázalo, že nějáký vědec, nebo doktor našel nějáké výtrusy z nějákých hub, které vydrží i několik tisíc let.. Později zemřel.. Všechny zabily blbé výtrusy z hub..

  Jinak ta armáda mohla spíše udělat nějákou obranu Země, nebo zastavit, či zpomali globální oteplování.. Já bych tedy zkusil všechny možnosti.. Od zákazu kácení stromů v nějákých oblastech, vysázení nových.. Až po nevím co..
  Je hodně možností, jak tohle zpomalit.. Mohli se věnovat jen zkoumání vesmíru, zástavě globálního oteplování a podobných věcí.. A každý, kdo přispívá ke znečištění ovzduší by měl sponzorovat.. Nějáké trapné továrny, letecké společnosti.. Já bych se ani nedivil, kdyby někdo sestavil svou armádu a prostřílel si přežskej hrad, nebo dokonce bílej dům.. Kterej ani nebudu psát s velkými písmeny..

 • Echt (2.8.2011 | 14:01)

  Odpověď na: Glaudit (2.8.2011 | 8.19)
  No driv byla armada velmi lukrativni vec, co nejvic vynasela. Podivej jak treba Anglie zrujnovala Indii.
  Posleze si vymysleli nove – ja to nazyvam „neokolonie“- jako zeme Varsavskyho paktu, z nichz osvoboditele meli zisk.
  No a ted je moderni se orientovat na zeme s olejem a odskodnovat se olejem. Myslim, ze jinak by byl mnohem drazsi, kdyby to arabaci mohli predrazovat donekonecna.
  No jo, jenze nejak to te Americe nesype stejne…Podle me, kdyby vyzkum se neorientoval na zbrane a zabijeni a sel smerem pokrok, tak nejsou krize vubec.
  Uz treba jak mikrovlnka usnadni zivot!
  Hrozne me fascinoval vyzkum zde. Koupila jsem si fritezu kam se nemusi davat vic nez lzice oleje a stejne to frituje. (Proste to hreje a micha). A za pul roku po tom se objevila technicky lepsi- tak jsem hned studovala, co to umi vic. Ta, jak na obalu stalo, nove technologicky lepsi byla vlastne jen v tom vyvinuta, ze ma o litr vetsi obsah. I na tohle je tedy vyzkum dobrej!

  No a s Tutanchamonem me to vubec neprekvapuje. I Kleopatra byla prece z rodu Ptolemaju, takze byla Jugoslavka. Podle me je uplna blbost co ted delaji s tim DNA- pokud takove lidi, co maji stejnou DNA, opravdu najdou, tak zase vznikne druh aristokracie, alespon v tom, ze se budou povazovat za neco vic.
  Driv se kvuli tomu vedly valky.
  Co vlastne meli umet faraoni vic nez normalni lidi?

 • Glaudit (2.8.2011 | 08:19)

  To je pravda, ale jak má milionář udělat, by nechytil zlatokopku ? Prostě jí to nesmí říct.. Musí j íto říct až později. Možná třeba vůbec, ale aby se to projevilo až později..
  Ode mně, i když nejsem žádnej milionář taky tamta utekla jen kvůli tomu, že nevěděla, že mám auto.. Já jí dokonce řekl, že bydlím v panelku.. To si asi umím představit, jak to bylo hrozný. Ona v něm myslím bydlela taky, takže pokud jsme to měli vyrovnaný, tak jí šlo jen o prachy, uto, dům.. Já už se po těch všech mrchách dokonce bojít mít někdy rodinu.. Jak mám dopředu vědět, že neuteče a nezačne se soudit.. Sice nevidím důvod, ale pokud támhle z někoho může ženská, která se s ním rozvádí vysoudit skoro polovinu toho, co on má, tak je možný všechno. Já bejt nějákej prezident, tak vyřeším hlavně tohle.. Určitě na to Klaus má právo.. Aspoň v tomto státě.
  Prostě je to debilita.
  Na světe je prostě řízená krize.. Je to ale vidět.. Všichni se snaží šetřit, takže je ve světě míň peněz. Neříkejte, že to tím není.. Prostě si všichni bankéří, milionáří, šetřílkové ale i chudý rodiny šetřej peníze.. Tkže je v oběhu čím dál míň peněz a zachvíl itu nebude nic.. Navíc se to bere stát.. Opravdu ten státní dluh naroste.. Všichni cpou prachy do armády. A co tam ? Pokud jde o tohle, tak bude jasně 3. světová válka.. Jde zase jen o to, kdy.
  V době krize jde asi všem o to, aby neklesli až na úplný dno. Ale nopak některým jde o to, aby si na tom vydělali..

 • Mila

  Mila (2.8.2011 | 00:50)

  Proč je tady tak málo registrovaných ??

 • Echt (2.8.2011 | 00:46)

  K tomu mestu. A tam jsou ty planovane monacke lilie. Monaco je prelidnene, jsou vsichni jak sardinky, vse je predrazene. Ted zkoumaji jak tam nalakat jeste vice milionaru a jedina moznost by byla stavet jako v Dubaji- na vode. Jenze je tam i Francie, ti maj do toho taky co kecat atd. Kazdopadne je to officielni, ale jeste nezacali. Kdyz tam pak kazdy bude lodi, tak si tam ujedou hlavy… Ti prachaci nejsou nekdy vubec normalni.. Ted zrovna byly jedna dama na plazi ve Spanelsku s jedenactikaratovym diamantovym prstenem a taskou za 7 a pul tisice Eur. Na plazi! Trosku zakomplexovani preliftovani magori.

 • Glaudit (1.8.2011 | 18:57)

  A ty geny.. Nikdo zatím neví, k čemu slouží..

  Někde jsem myslím četl, že dělali výzkum na asi 100 věřících lidech a 100 nevěřících.. Věřící lidé používají také nějáké části mozku, které ostatní nepoužívají.. Je to prostě divný.. (ťi lidé nebyli z jiných vrstev.. Nebyli to svobodní a vdaní. Byly to jen rodiny.. Manžel, manželka..
  Protože z minulých výzkumů vycházelo něco na toto téma.

 • Echt (1.8.2011 | 17:58)

  Dva nové geny? Co delaji? Je to teritorialni ukaz, nebo nezavisle na okoli? Protoze by to mohla byt JEDNODUCHA mutace.
  Klonovanim se prece vedomi neprenasi! Muj klon prece nevi, co jsem delala pred mesicem, NEBO JO?

 • Glaudit (1.8.2011 | 16:49)

  Právě.. Helike to být nemůže. Jen u něj byla socha Poseidona. Opravdová Atlatndia má být ve Švýcarsku, kde se našli podzemní budovy, ve kterých bylo nějáké obětiště. Ještě tam byl methan. Jsou tam kruhové jakoby zdi po obvodu několika kilometrů.. A to několik za sebou. Vždy delší a delší. Dále jsou tam ruiny Poseidonova chrámu. Poseidonův chrám je to podle rozměrů.

  Pokud to bylo létající město, Tedy plovoucí město.. Nebo dokonce kosmická loď, já se nedivím. Pokud sem letí lodě, které mají do délky 240 km, proč by nemohlo přiletět celé město ? Však už i lidé staví plovoucí města, kde může bydlet až 50 000 lidí. Nevím, jestli to teprv staví, nebo už to je postavené, ale pokud je to možné, tak je možná i tato taorie.. Další místo, kde by se mohla nacházet Atlantid aje u Baham. Protože podle toho, kolik tu bylo vody přes 9000 lety by ležela těsně na pevnině. Velikosti odpovídají i nalezené kameny a nějáké ty kameny postavené do čtvercových tvarů.. Všechno je detailně opracované s má to pravý úhel.
  To jsou dvě místa.. Ale zatí mjediné možné místo je ve španělsku. Já bych se osobně s tím datováním přiklonil i k tomu, že pokud to město bylo při potopě světa na hladině, mohlo to být Tiahuanaco, které v té době sloužilo jako přístav. Byla tam také nejvyspělejší civilizace..
  Problém je v tom, že je to kolem 9000 let nazpět.
  Všechno je dnes pokryté bahnem.. To je to samé, jako kdyby se vrak Titaniku našel až za 15 let.. K tomu dodám ,že do 20 let už tu ani ten jeho vrak nebude.
  Stejně to ani nebyl vrak Titanicu, takže nechápu ten rachot kolem toho.

  Před cca 2-3 lety u hrstky lidí našli dva nové geny..
  Tady se projevuje fakt, že se lidský vývoj ještě nezastavil.. Naopak.. Je ještě rychlejší. Nikdo ani nedokáže odhadnout, co z člověka za miliony let bude.
  Tohle už je něco jiného, než dělat klona klona klona klona klona klona klona klonova klona a tím přenášet jeho vědomí do nového těla. Oni už i do opic cpou tolik lidských buňěk, že za chvíli se už i film planeta opic může stát skutečností..

  Já už se ani nedivím, co je dnes možné. Tady už není otázkou jak, nebo proč, tady už je jen důležité pochopit, že je to možné. Pokud si vezmeme takového Saint Germaina, tak ten o sobě opravdu tvrdil, že žije stovky až tisíce let. Taky se jeho podoba od té doby nezměnila. On umí hrát perfektně na housle, klavír a ostatní.. Dokonce někteří potvrdili, že v sanném období by byl lepší, než nějákej Mozart a nějákej Vivaldi.. Uměl i výborně kresil.. Žil takhle životy různých osob, ale nikdo na to nepřišel. Pokud se tedy před lety přihlásil v té televizi k tomu jménu on, musel to být opravdu on. On ví úplně vše. Vše o osobnostech jako byly Ceasar a Klaopatra.. Mluvil o všem, co přožili.. I když se to nikde neuvádělo.. Jako kdyby ten jejich život prožil on. Pokud to tedy byl Merlin (Myrddin), tak se nedivím, že dokáže žít tak dlouho.

  Na tyhle věci nikdo nikdy nepříjde. Hold se člověk bude muset vyvinout natolik, aby to všechno pochopil. To, že se člověku zmenšuje mozek nic na jeho inteligenci nemění.

 • Echt (1.8.2011 | 13:42)

  No jenomze ty nezakladas mesto, kde vubec nikdo nezije, ale tam, kde jiz nejake lidske sidliste je… To znamena, ze na tech mistech je uz bud jedno opustene kvuli katastrofe nebo hladomoru, nebo tam je male a bude rust.

  Ja bych se vubec nedivila, kdyby treba i ta bajna Atlantis byla nekde potopena, treba, kde jsou ty recke ostrovy a tak, protoze vsichni ji porad hledaji a ze by ji meli uplne pod nosem.

 • Glaudit (1.8.2011 | 08:29)

  Asi takhle..

  Vem si mikrofon, nebo rekordér, který se aktivuje zvukem. Začni nahrávat… Ale kolem musí být ticho.
  Po půl minutě nahrávání se na něco zeptej. Jedno koho.. Nech to běžet do tří minut a potom to vypni. Pak například v Audacity si najdi zvukovou stopu a přehraj si to. Ptát se můžeš na cokoliv, ale dvě věci, které radím.. Nesmíš je provokovat… A radši jim neříkej, že jsou mrtví. Protože pokud to nevědí, tak zůstanou někde uprostřed. Pokud to pochopili, sami ti to stejně řeknou. Pokud to tedy pochopí, ptej se jich úplně nacokoliv. Klidně se jich zeptej, jak vypadá konec vesmíru.
  Pokud se zeptáš bez mikrofonu, slyší tě.. A dokonce ti odpoví, ale ty bez mikrofonu neslyšíš je.

  Dokonce, pokud se zeptáš, řeknou ti, že tvůj život je je niluze a že žijeme až po smrti.

  Jinak.. Já bych taky rád byl i někde jinde, než v Egyptě. Někdy bych se rád podíval na dávno potopené město Helike.. Lidé h odříve měli za Atlantidu. U jeho pobřeží prý před cca 2000 lety z vody trčela socha Poseidona. To bylo město, kde mlě být střed jeho víry. Všichni moderní archelogové hledali v moři.. Pak ale ze sonaru věděli úplný prd.. To město taky zničila katastrofa a nássledná tsunami..
  Poté udělli někde n pobřeží 99 děr dlouhých 5 metrů.. A bingo! Nšli tam nějáký ruiny a cesty.. Hlavně našli silnice.. Každý léto se tam vracejí a vždy najdou něco nového. Dokonce se podařilo dokázat, že to město několik stovek let bylo pod vodou.
  Jen s tím rozdílem, že o něm Platon nemohl psát. Platon žil nevím kdy pžesně, ale někdy 430-370 př.n.l.. Vím ale jistě, že roku 300 př.n.l. se nedožil. A někdy v tom roce bylo to město Helike postaveno. Není staré 9000 let, takže jak to mohla být Atlantida.. A oni tam ještě hledají.. Já bych tam hledal jen proto, že je tam co hledat.

 • Echt (31.7.2011 | 23:21)

  Promin Milousku, uz Cicero rikal: Dějiny jsou svědectvím času, světlem pravdy, živou pamětí, učitelkou života, zvěstovatelkou dávných dob…
  (Neni to krasne formulovany!) Tak nam to prej. Ve Svycarech nenarazis na vzdelance, leda ze bys narazil do Cecha.

 • Echt (31.7.2011 | 23:13)

  Odpověď na: Mila (30.7.2011 | 20.41)

  Milousku:
  Historia magistra vite est.

 • Echt (31.7.2011 | 23:10)

  Je- do Egypta, to je prca, ja se tam celej zivot chystam, ale oni tam Svycary vetsinou strili, nebo tam neco zrovna vyhazujou do luftu. Proste jak neco naplanuju, tak je tam nejakej masakr a ja to preventivne odlozim. Nevim, jetli Vas v Cechach vzdy o atentatech informujou, tady je kazdej mesic neco v televizi. Sh.el. Shejk je uplna katastrofa. Tam nedoporucuju vyjit na ulici nebo byt v hotelu. Ale jihozapad je lepsi. Moji blondatou kamaradku, ackoli slavila devetadvacate narozeniny mnohem vickrat nez ja, tam uz trikrat zkusili ukrast.
  Zatahli ji pokazde do kramku a jen diky tomu, ze ma nekoho pobliz kdo jeci se pokazde zaleknou.
  Vzdycky ji rikam- vidis, zase jsi mohla prijit k poradnymu sexu- ale ona nejak nema v tomhle pochopeni pro vtip.

  Tagy jsem se byla podivat tedy alespon na tu putovni kopii Tutanchamonovy hrobky, byly tam i ty mumie tech miminek. Vubec to nebylo spatny a vzala jsem tam i moje remeslniky, aby meli trochu poradne kultury. Jo, ale sli. A libilo!

  Jak jsi to zkousel to :“ s rekordérem, nebo nějákým levným mikrofonem si může zjistit to samé“.

 • Echt (31.7.2011 | 22:12)

  Ja jsem marketingova specialistka. Vymyslim jak co prodat a zpenezit i kdyz je to uplnej nesmysl. Jinak vsechno pres ekonomiku. Znam osobne par hospodarskych legend a obcas me moje projekty tak vytoci, ze bych s tim fakt sekla. Jinak miluju cizi jazyky a asi sedmi se prokonverzuju. Strasne me bavi umeni a s jednim silenym kamaradem experimentujeme v tom jak z noveho umeni delat stare. Osobne z toho nikdy nic nechci, ale strasne me bavi vymyslet chemicko-fyzikalni postupy… No a on je nad hrobem a financuje z toho jeho Thajske milenky. Jeho posledni eskapada byla, ze rekl: „Ty- ja od THAI koupil chaty, ale ony patri porad ji“. Jeho syn je doktor, takze penez ma az moc (tady jsou jine pomery), takze si myslim, ze statisici pravidelne podporovat chudy treti svet je mozna lepsi, nez kdyby si to setril. Kazdopadne se necha vzdycky oskubat a pokazde zkonci na policii s nejakym prusvihem. Jinak Thajky jsou professionalni bestie, ty uz se mu tak naublizovaly, ale kdyz on to asi potrebuje. Jo taky byl nakupovat stary veci v Egyptea kdyz jsem to tam videla stat s tou starou patinou, tak jsem se ptala sama sebe, jestli bych neco takovyho vubec doma chtela… V tech pyramidach musi byt bakterii a viru..
  Ty to budes vedet lip.

 • Glaudit (31.7.2011 | 21:16)

  Jo a oprava k předposlednímu příspěvku.. Chtěl jsem napsat „viděl“.. Já jsem občas popletenej z tolika předpon v odstavci.

 • Glaudit (31.7.2011 | 12:33)

  Ještě k tomu EVP..

  Někteří po smrti někam opdavdu odejdou. Ale ostatní zůstanou. Lidé si vymysleli peklo a nebe, ale je to jinak. Pokud nepochopíte, ž ejste mrtví, zůstanete napořád uprostřed. Prostě vás lidé mohou i vidět, ale nemůžete nic dělat. Pokud to pochopíte, tak odejdete. Údajně se můžete i vrátit, ale pokud se vrátíte, po smrti zůstanete uprostřed. Jak někteří říkají.. Prostě zůstanete někde, odkud se nemůžete dostat dál, ani zpět. Budete cítit bolet a zimu, ale nebudete moci nic dělat. Stačí jen pochopit, že jste mrtví, jdete dál.

  Každý s rekordérem, nebo nějákým levným mikrofonem si může zjistit to samé.

 • Glaudit (31.7.2011 | 08:58)

  Ano, v současné době.

  Před cca rokem jsme ještě byli v projektu Jedi.. To je ten projekt s tím robotem, kterej hledá v tý šchtě pyramidy.. A oni jsou ještě tak zazobaní, že nám platili.. xD
  Dokonce někteří lidé jsou schopni zaplatit i z překlady.. le úplně nejvíc mě pobaví situace, kdy má někdo na pár týdnů vypůjčené předměty, které nšel. To musí nechat urit stáří atd.. Pokud se něco ale rozbije, nebo poškodí, tak z něj vydřou prachy. 🙂
  Docela zajímavý.. Bez něj by nikdo nevěděl, že to na světě je, a on to ještě musí platit.

  Jinak pochybuju, že s například tím žádáním o ruku by někdy někdo odpověděl pozitivně, kdyby opravdunechtěl.. xD
  Na to bych mohl být v časvé smyčce, jak dlouho bych chtěl, ale výsledek by se stejně ztratil.

  Nejlepší ale je, když mluvíme normálně česky a najednou se k nám připlete nějákej čech n dovolený.
  Normálně se s nima bavíme, ale když je to fakt nějáký pako, tak na něj začnem mít nějáký nesmyslný kecy. Kolega um íegyptsky.. Né plynule, ale umí.. Ten vždy začke říkat takový nesmysly, že se člověk nevydrží nesmát.
  Nejlepší bylo, když jsme byli na prohlídce velké pyrmidy.. To tam nějákej čech chtěl na záchod.. On nevěděl, že jsme češi, ale srnda to byla.. Kolega, který tam byl s námi na něj zase začal mít egyptské kecy.. Pak jsme mu ale řekli, že průvodce umí egyptsky taky.. Ani nevím jistě, jestli se tomu říká egyptština, ale podle tooho přízvuku na 100%.

  Jinak příště to bude v egyptský poušti. Já sám ještě nevím přesně kde. Někde na jihozápad od Gizy, nebo Káhiry.. Jinak Kárihu jsem také viděl v Londýnském muzeu.. Přesněji v křišťálové lebce..
  Vypadalo to celkem přesně. Já vyděl město trošku z výšky.. z asi 50ti metrů. Koukal jsem se na kopule některých domů.

  Jinak tam jedem až po prázdninách. Teď jen plánujem nějáká další místa. Jediná výhoda je vlastně to, že nemusím jezdit na dovolenou.

  (Vy/ty) dělá(te/š) vlastně co ?

 • Echt (31.7.2011 | 02:04)

  „Například někomu něco říct tak, aby na to reagoval pozitivně.“
  Pozadej jednu o ruku a kdyz rekne ano, tak se ti to splnilo.

  Ja jsem taky z Plzenska. Zajimavy. Vsichni silenci budou odtamtud urcite.

  A kam se to vlastne chystas do sveta priste hrabat v zemi?
  Ty jsi prece archeolog, nebo se mylim?

 • Glaudit (30.7.2011 | 22:56)

  Echt: Já jsem z Pardubic. Většinu roku tu spíš nejsem, než jsem.. xD

  Jinak: Existuje i jdna píseň, kterou napsal jeden muž, který později spáchal sebevraždu.. Velká většina těch, kteří si ji pustili taky udělali to samé. Já jsem si přečetl její název maximálně z důvodu, abych si to náhodou nepustil taky..
  Nechápu, jak něco takového někdo může dokázat.
  Existuje i takový obrázek, na který se nejde dívat 90 sekund.
  Pokud koukáte opravdu do středu a pořád, nedáte to.
  Já jsem si řekl, že to vydržím. Nevydržel. Prostě jsem v očích cítil, jakoby se mi roztahovali do stran. .Myslím tím jako kdybych se jedním okem koukal do více směrů.. Poté jsou se koukl na něco, co se hýbalo.. To bylo jak ty černobílý simulace LSD..
  Prostě jsem viděl jen světlo..

  Německy neumím, ale je fakt hodně případů..

  Nedávno jsem zase četkl, jak člověk přežil při nějákýc hkatastrofách.. Pád z 6800 metrů bez pdáku bez zranění.. Žena, na kterou spadl meteorit.. Muž, který přežil 7 ktastrof jednou vyhrál v loterii.. K tomu řeknu asi tohle: Přežil 7 katastrof… A při každé přežil jen on.. Například letěl letadlem. .Všichni museli vyskočit kvůli trhlině v trupu.. Ale bez padáku.. Všichni zemřeli, ale on jediný dopadl na seník a vyvázl bez zranění.. Poté někdy vykolejil vlak, který spdl do vody.. Všichni se utopili.. Až na něj. Pak měl podobné nehody.. Autonehody, Autobusové nehody, na moři.. Atd..
  Další přežil 2 výbuchy atomové bomby.. Vždy byl 3 km od epicentra výbuchu. Poprvé v Hirošimě podruhé v Nagasaki.. V Hirošimě si popálil polovinu těla. V Nagasaki vyvázl bez zranění.
  Pak muž, který přežil potopení dvou lodí.. Poprvé Titanic.. Poté Britanic a nakonec se plavil na Olympicu.. Tam se bohužel utopil.
  Všechno to byly sesterské lodě.. Asi nemusím připomínat, že Titanic nebyl Titanic, ale jedna z jeho sesterských lodí.. Historik jasně napsal: „Při ktastrofě šl ke dnu sesterská loď Olympix.“ Každý si může tedy psát, co chce, ale historik se určitě nespletl.

  Mimo to: Kždý si vždy myslí, že telekineze a nějáké ty podobné věci probíhají tak, že si prostě něco natolik přejete, až se to stane.. Není to tak.. Není to ani o schopnostech.. Je to sice o těch schopnostech, ale v tom směru, že například vidličku neohýbáte vy. Mniši v nějákýc hčínských chrámech také umí zhasnout svíčku, ale nejde o to, že jí zhasnou oni.. Oni jsou přesvědčeni o tom, že pokud buou věřit v jejich určitou bohyni.. A budou věřit, že svíčku nezhasnou oni, ale ona.. Tak se to stane.
  Nikdy to nebylo tak, že by se něco podařilo přímo člověku. Prostě jde jen o to, že ťi mniši věří v to, že to nezhasnou oni, ale ona..

  Mniši o kterých mluvím vám řeknou cokoliv, ale v hádankách.. Oni sami opověď znají, ale jde o to, aby jste si odpověděli sami.

  K tomu rozdvojení ještě.. Nevím, jestli jsem to psal, ale jednou jedna osoba.. Myslím, že se jmenoval Goethe.. Procházel po ulici, kde viděl naproti sobě jít sám sebe.. korát v jiném obleku.. O osm let později procházel tou samou ulicí v opčném směru došlo mu, že je v šedém.. Pak před sebou viděl jít sám sebe před osmi lety.. Šel prostě místem, kde se prolínají dvě časové linie.

  Já osobně bych si teda přál zopakovat si někdy něco v časové smyčce.. Prostě abych mohl dělat cokoliv bez jakýchkoliv následků. A abych to mohl udělat tak, jak b ymi to vyhovovalo. Například někomu něco říct tak, aby na to reagoval pozitivně.

 • Echt (30.7.2011 | 21:30)

  Odpověď na: Mila (30.7.2011 | 20.41)
  Zabivate? My se historii neutloukame! Ale je to zajimave.

  Milousku tak nezarli, my se ti budeme hned venovat. Jen co nam napises jak stat vylepsit.

  Odkud vlastne Glaudite jsi? Ja se jdu podivat na tu linku, co jsi mi poslal.

 • Mila

  Mila (30.7.2011 | 20:41)

  Kurva xDD pište si ty historický semena nekam jinam !! Příliš mnoho se zabíváte historii.

 • Glaudit (30.7.2011 | 20:38)

  Jinak nevím, který ludvík to byl, ale myslím, že to byl ludvík XV… strašně utrácel a užíval si.. Měl velké dluhy a neměl to už ani z čeho vracet.. Potom na trůn usedl Ludvík XVI, který po něm všechny dluhy zdědil.. xD

  Možná to byl předhoc Z Ludvíka 16 na 17.. Ale přišlo mi to srandovní.

 • Echt (30.7.2011 | 17:54)

  Glaudite,
  tvoje definice „lezl do prdele Ludvíkovi XV“ vystihuje plne socialni situaci.

  Pokud se rozdvojíme, náš astrální dvojník nad námi bude chvíli vidět. Ale my budem v tranzu. Tomu bych i verila….

  Jeden vědec to dokázal na konci 19. století. Přede všemi v místnosti ukázal, že se umi rozdvojit. Jeho astrálním tělem prošlo několik lidí.. Proc to ale sakra nenaucil ostatni? Kdo to byl, mas linku?

  No v bermudskym trojuhelniku unika plyn, ktery udela „bublinu“ kolem lodi a stahne ji tim dolu. To jsi uz cetl, ne? Jsou tyhle dablovy trojuhelniky i v Evrope na suchu, nebo jen na mori?

 • Glaudit (30.7.2011 | 17:27)

  Echt: Já zrovna zase koukám na nějáké blbosti o hraběti Saint Germainovi..
  To je muž, který údjně znal nějáké tajemstnví kamene mudrců.. ALchymista.. Uměl měnit kovy na zlato znal prý i nějáké tajemství nesmrtelnosti.
  Jsou svědectví z 18. stoltí, kdy vněm třeba nějáká ženská poznala muže, kterého viděla před 50ti lety.. vypadal stejně.
  On sám prý přiznal, že žije stovky let.
  Lezl do prdele Ludvíkovi XV.
  Sám o sobě tvrdil, že je to biblický Josef.. Manžel Marie a Ježíšův opatrovník.. Dále Kouzelník Merlin (Myrddin).. Rádce krále Artuše… Krištof Kolumbus.. Objevitel Ameriky.. (To ví i blbec)
  A nakonec jeden americký okultista a spisovatel našel jeho údajnou podobu v Christianovi Rosenkreuzovi. To je zakladatel řádu rosekruciánů.
  Muž jemu podobný je dále na portrétu spiritistky Heleny Blavatsky. Má to být jeho zjevení.. A opravdu můžu říct, že taková podoba nikdy v dějinách vidět nebyla.
  Dále prý naveřejnosti nikdy nejedl. Bavil lidi svými vzpomínkami slavných osobností.. Třeba Kleopatry, Caesara, atd.. Jak může být něco takového možné ?
  Údajně žije i dnes.. Dokonce byl spatřen i po boku Napoleona Bonaparte při tažení v Egyptě.. Dále to byl brigádní generál nějáký jízdy nebo tak něco při bitvě u Slavkova.
  Jeho podoby jsou opravdu stejné.

  Dále byl před asi 20ti lety objeven nějáký útržek.. Prostě kniha roztrhlá v půlce.. Podle příběhu neměla pokračování, ale byla celá.
  Byly v ní také kecy o Atlantidě. Prý že civilizace, která na ní byla používala jako zdroj energie určité krystaly. To bude určitě ZERO-POINT energie.. A dokonce byla nalezena místa, ze kterých i dnes vychází energie.
  Dokonce i pod jednou česko horou, o které se říká, že je pod ní nějáký vstup do podzemí a nějáké kecy o čertech.. Jsou nad ní časté přelety UFO atd.. Pod tou horou je údajně nějáký velký generátor energie. Na povrchu lze naměřit opravdu velké hodnoty. Pokud na tom místě nestojí elektrárna, tak je něco pod ní.
  Jsou kolem ní i historky, že tam přespvala parta lidí.. V tom je vzbudilo světlo pár metrů nad nimi.. Taková obrovská žářící koule.. Takových už jsem taky viděl.. Těm velkým.. Dejmetomu dva metry v průměru velkým kulatým objektům lidé říkají UFO.. Přitom je volký rozdíl mezi UFO a mezi velkou zářící koulí, která je čistě jen z energie. Je to energie, která se pohybuje.. Létá.. Myslí.. Pokud to někdo neovládá, tak to žije samo.
  Poté co skupinka lidízahlédla ten objekt se rozkoukala a zjistila, že je na jiném místě.. Cesta jinde, stromy jinde.. A najednou viděli rytíře.. Prostě hlídače.. Šli zaním.. Volali na něj. On jim rozuměl, ale jak k němu přišli blíž, krajina se změnila a oni byli zpátky
  Toto se stává i u Blaníku.. Prostě se může stát že se (….prolínají dvě časové linie…..) Je to možné. Prostě jdete kolem Blaníku a najednou v dálce vidíte jet rytíře na koních.. Ale zachvíli prostě zmizí, nebo vámi doslova projedou. Stalo se dokonce i to, že někdo spadl do trhliny a 18 let o něm nikdo neslyšel.. On se pak stejně starý jak vešel vrátil a soudil se se zaměstnavtelem, že nedostal měsíc zaplaceno.. Chtěli mu napařit, že se vyhýbal vojně, ale za 18 let se nenašel nikdo, kdo by ho viděl.. Bylo mu kolem 20ti let.. Takže ho opravdu 81 let nikdo neviděl.. Na fotogrfiích vypadal stejně.. Popsal, kde byl.. Prý mluvil s rytíři pod Blaníkem.. Dokonce řekl, že tam byl jen něco přes hodinu.
  Prostě se může stát, že v Blaníku ubyde hodina a venku 20 let..

  Existuje celkem 12 dračích trojúhelníků.. Tím myslím trojúhelníků stejných jako je Bermudský.. Jednomu říkají Ďáblův..
  Všechny mají něco společného.. Všichni lidé na palubě se koukají na oblohu, ukazují nahoru a mají vyděšený obličej. Jsou zkrátka v křeči.

  Všechny legendy mají společné to, že se objevily historky o dracích. Prostě čínských dracích.. Létjících dracích. .Byli vyfoceni nad Mexikem.

  Já když se koukám, co vše člověk dokáže… Že je možné cestovat na jiné planety.. že je možné dosáhnout vyššího stupně vývoje.. že je možné cestovat jedním krokem. že je možné cestovat mimo své tělo.. že celý život je jen iluze.. a že lidský vývoj se ještě nezastavil, tak můžu říct, že je možné úplně vše.

  K tomu rozdvojování: Je dokázáno, že astrální cestváníexistuje. Pokud se rozdvojíme, náš astrální dvojník nad námi bude chvíli vidět. Ale my budem v tranzu. Prostě nudem spát a budem ho ovládat.. Jeden vědec to dokázal na konci 19. století… Dokázal klepat na stůl na druhé straně místnosti.. Dokázal udělat mlhu na fotce.. Přede všemi v místnosti ukázal, že se um rozdvojit. Jeho astrálním tělem prošlo několik lidí..
  Možné je prostě vše. Tak proč se lidé zabývají pořád něčím jiným, když se všichni mohou zaměřit na vesmír..
  Proč všichni musí létat pomalými letadly, když USA má k dispozici letouny, které letí i rychlostí přesahující rychlost MACH 5 ? To znamená 6 500 km/h.. To je 2,7 km/s..
  Proč se zabývat nesmysly ?

 • Glaudit (30.7.2011 | 13:23)

  Já blbec to nedopal..

  On si to nemohl vymyslet.
  On popsal celou historii všech národů té planety. Popsal jejich jazyky a písma. Umí mluvit jejich jazyky. Udělal dokonce i mapy celé planety.
  Odvykládal dokonce jak se s nimi seznámil.. Prý jednou viděl něco spadnout do lesa.. Běžel tam a našel tam několik těl.. Celkem by měli být 3.. Vzal je k sobě do chaty, kde jim pomohl. Přežili. Byla to fakt dlouhá historka. Potom jednoho psychologa napadlo, že si to od něj poslechne taky. Mluvil docela důvěryhodně, takže ho vzali na detektor lži.. Všechno byla pravda, i když se ho ptali jen an pár otázek. Byl to spisovatel Jan Lukeš.
  Všechna ta písma hodil do PC.
  Akorát je problém v tom, že je žádný program nepřečte.
  Celé se to muselo hodit do formátu .ttf ..
  Nakonec je to jen jako obrázky v .ttf a nic nejde ani uložit, ani zkopírovat. Jen to .ttf

 • Echt (30.7.2011 | 12:04)

  Prave koukam na SF1 na objeveni senzacniho pokladu na Jave. Drevena lod, puvodem z Indonesie nebo Jamby, 21.80x 4,80 m, s mnozstvim porcelanu v nekolika poschodich. Z 10. stoleti, tedy 1000 let stare. Ten porcelan ma tvary jako misticky z Ikey, vazy jako ty moderni…. Cervene, zlute, bile, hnedave, bezove…. 80% NEPOSKOZENO Perfektni i zdobene prace, ta keramika nebyla vubec primitivni! Vypada to v nekterych pripadech, jak kdyz jdes koupit moderni veci! Je to z takove hloubky, ze potapeci musi kvuli dekompresi zustat 1,5 hodiny jeste viset pod lodi. Po vyndani na to pumpujou 2 mesice sladkou vodu kvuli odsoleni. Vlada, kdyz videla, jaky maji uspech, tak zkorumpovani urednici je zastavili na 3 mesice museli administrativne znovu vsechno vyridit, byli falesne obvineni atd. Ti zkorumpovani urednici to chteli strhnout na sebe… V tyhle hloubce jsou ty chobotnicky cervene zbarvene. Potvory rychly. Uz i na lodi je videt, jak tenkrat byly totalne vyspele konstrukce lodi, ktere dosly do Evropy az v 18. stoleti. Sklenene lahve jsou velmi zvlastni, takove male, silne sklo, dost nedokonale… Porcelan vyzvedli, lod a par kousku tam nechali. Nadherne veci… A tak stare… 500 000 kusu. Ty statni organy jsou tam dost necestne.

 • Glaudit (30.7.2011 | 08:49)

  Tomu rozdvojení se říká BILOKACE.

  K těm snům: To je taky ono.
  Mrtvý vypadá tak, že celý bíle svítí. Svítí tolik, že mus nevidíš ani do obličeje.. Jako kdyby byl celý v prostěradle. Akorát je to strašně světlé a jakoby je vidět každý detail. Prsty, vlasy.. Ale nevidíš mu do obličeje.
  Mě se spíš několikrát zdálo, že u mě doma byla má matka.. Sice nevím, co tu dělala, ale v tom snu seděla u PC:. Já jsem kolem ní jen prošel a šel jsem k televizi.. Když jsem ale vyšel, ona seděla u televize… Když jsem se poté vrátil, u PC seděla taky..
  Dvě matky bych fakt nechtěl. Podruhé se mi zase zdálo, že u mě přespává můj bratr. Zdálo se mi, že stojím u své postele a koukám na jeho postel. Přišlo mi divné, že zabírá pod peřinou tak malé místo.. Odkryl jsem mu peřinu u hlavy, ale celý obličej až po krk měl od krve. Šel jsem ho zavolat, protože se zrovna sprchoval… Ale pak mi to došlo… Já jsem šel zavolat toho, kdo tam ležel s obličejem od krve.. To je docela divné.

  Často se mi zase zdálo,, že před něčím, nebo někým utíkám, ale prostě nemůžu běžet.. Běžím, ale jako kdyby to nebyyly moje nohy.. Prostě jsou pomalé a já spadnul.. Nešlo to.

  Nejlepší ve snech je, když začnete vnímat.. Když se probudí mozek, ale tělo zůstane spát. Prostě před sebou něco vidíte.. Ten sen. Ale dojde vám, že je to nesmysl, takže si z toho začnete dělat srandu. Mě se třeba jednou zdálo, že jsem v nějáké chodbě s nějákými lidmi. Koukl jsem z okna, ale byla tam jen tráva. Prostě jsem viděl, jak se planeta zakulacuje. To jsem ale vnímal a věěděl, že to nebyl sen.. Mě se v tom snu úplně odpuzoval jeden černovlasej blbeček. Já věděl, že pokud ve snu začnu vnímat, do chvilky se probudím. Takže jsem ho v tom snu chytl a začal do něj mlátit. Ale prostě to nešlo.. Já jsem ho chtěl uhodit, ale měl jsem pomalou ruku.. Jako kdyby tam byl odpor.. Já ho chytl a něco jsem chtěl udělat.. Ostatní na to jen koukali, ale zničehonic se mi podařilo najít okno.. Pak jsem se probudil.
  Pokud se tedy probudíte a víte, že je to sen.. Snažte se zmlátit co nejvíc lidí, nebo udělat co nejvíce naschválů. Pokud bych se proudil s granátem v ruce, nezůstalo by to jentak bez vůbuchu.. Musíte pochopit, že je to smyšlená situace, a že se nikomu nemůže nic stát. Vylijte si zlost na někom, kdo vás naštval.. Mě tamten černovlasej připomínal jednoho pitomce, kterej kromě těláku neuměl vůbec nic. Napsal si tahák a dostal čtyřku.. To bylo ještě na základce, ale takovej blbeček… Já bych ho z toho okna hodil. Furt se jen vtíral k těm kteří ho nedokázali poslat dop****e.

  S tím rozdvojením si to najděte na netu. Je tam několik svědectví – BILOKACE

 • Echt (29.7.2011 | 23:18)

  Kazda slavna osobnost ma dvojnika, politici si je porizujou schvalne, aby je nikdo neklepl. Pokud jde zrovna o papeze, tak bych to zaradila zrovna sem.

  K tomu chlapovi co umel cizi mimozemske jazyky- asi to prezentoval dost neverohodne, ze tam zkoncil.
  S tou carevnou by to byl typicky priklad (jako ve Francii) nelegalniho prevzeti moci. Teoreticky je tedy staci otravit, asi to neklaplo, kdyz se to dochovalo.

  K posledni vete- se mi taky stalo. Dodneska se za to stydim, ale bylo to desne zive a emocionalni. Jednou v noci – byla velmi svetla noc, zrejme uplnek prisel k me posteli muj dedecek cely v bile mlze a velice mile mi rekl, ze brzy umre, ale ze nemuze, ze potrebuje slyset, ze jsme ho meli vsichni strasne radi. Protoze jsem byla 600 kilometru od domova bylo vyloucene, ze by to byl on. Velice zivy sen. Mohla jsem se ho dotknout… Bylo mi jasne, ze to byl sen, ale byla mi takova zima a bylo to tak zive a jasne, ze jsem se rozjela k prarodicum.
  Dost me to vzalo. Prijela jsem k dedovi a nechtela jsem mu to rict, tohle se neda vysvetlit. Udelala jsem si par fotek, ale pri odchodu jsem mu rekla „dedo, vis my te mame vsichni hrozne moc radi“. Proste mi to nedalo. Odjela jsem a tak nejak jsem si rikala, ze fakt blbnu a ze prehanim. Zabyvala zase jinymi vecmi, kdyz tu me nalezl dopis, kde mi matka oznamuje, ze deda umrel. Par dni po mem odjezdu. A to neni jedine setkani s timto fenomenem.

 • Glaudit (29.7.2011 | 22:24)

  Schwarzeneger je napůl rakušan, takže ho nenechali ani kandidovat. Určitě by to byl ale dobrej prezident..
  Někdo, kdo hrál ve filmech.. Někdo, kdo byl slavnej i předtím a někdo, koho by 100% zvolili.. Druhý kandidát by měl šanci ledatak 1/16..

  A jinak.. Existuje i rozdvojení osoby. Prostě můžete sami sebe potkat a nebo můžete ve spánku být na druhé straně planety. Navíc vás tam může kdokoliv vyfotit a můžete se tam zhmotnit. Dokonce jde dvojník ovládnout i natoilk, že ho budete ovládat. Prostě se rozdvojíte a budete se chovat tak, jak by jste se chovali normálně. Můžete být na několika místech zároveň. Dokázal to i papež Jan Pavel II.
  Jsou stovky svědectví.
  Dokonce jsou i stavy, kdy po nějáké nehodě skončíte třeba i tak, že buddete mluvit jiným jazykem. Jeden chlápek takhle skončil v blázinci. Mluvil neznámou řečí.. Né pozemskou. Uměl 3 jazyky, kterými se mluví na jedné planetě. Popsal jají mytologii, historii a ostatní. Prostě popsal o té planetě vše. Název, napsal asi 10 000 jejich slov. Napsal celé jejich písmo. Prostě všechno. Znal celou historii.
  Jeden čech po nehodě zase uměl suprově anglicky. Prostě i s přízvukem.. A to předtím to prý i podle jeho učitelů stálo za prd… Bylo mu 18.. Najednou uměl anglicky.. Jako kdyby se jeho mozek spojil s někým jiným a věděl vše, co on.
  O tom rozdvojení je hodně svědectví. Někteří lidé to umí ovládat skvěle. Třeba se za celý život nehnou ze státu a najednou přes noc mají svědectví, že na druhém konci světa byli a vyučovali tam nějáké ty náboženské nesmysly.
  Dokonce někteří byli dovedeni za svým dvojníkem.
  Například jedna Carevna.. Její sluhové atd. jí viděli sedět na trůně v době, kdy spala.. Pak jí šli vzbudit a zavedli jí za dvojnicí.. Nevěřila svým očím. CHvíli poté zemřela. Stejně jako většina všech, co dvojníka viděla. Lidé, kteří to umí ovládat jimi dokonce i prošli. Prostě své těli umí poslat někam jinam. Tedy.. Svého dvojníka.. Nehmotného. Někteří lidé říkali, že vidějí přicházet smrt. A prý že vypadá úplně stejně jako oni samotní.. Je v tom něco ? Něco určitě ano..
  Mě se taky několikrát zdálo /ve snu) že jsem někoho viděl v jedné místnosti.. šel do jiné a on tam byla taky..

 • dejv (29.7.2011 | 18:55)

  to je hustý, chobotnice tady rozpoutala, slohovou smršt :applause: :applause:

 • Echt (29.7.2011 | 18:18)

  Driv Svycari taky rikali- bud Svycar nebo zadne jine obcanstvi. Ted je jim to jedno. Podle me je to blbost, clovek by mel mit moznost, pokud ovlada ten jazyk a integruje se, zit tam kde chce. Podle me neni Obama lepsi nebo horsi president, kdyz ma dve obcanstvi. A kdyz jsi nahore, tak jsou vyjimky mozny. Schwarzenegrovi se to taky skoro povedlo, kdyby byl nebyl prejel i domaci personal..

 • Echt (29.7.2011 | 03:23)

  Ma kenianske, nemecke, holandske, irske a anglicke predky. Jeho 4x prarodice meli otroky. Ale asi to bylo jako domai pristroje.

  „Ani by ho neměli nechat kandidovat“- proc proboha? Vypada neskodnej.
  Je docel sympatak.
  „Je tam vypsané dokonce i jaké všechny zákony porušil tím, že je prezident právě on.“ To me zajima, mas linku?

 • Glaudit (28.7.2011 | 15:06)

  Mimo to. Obama má skutečně egyptský předky.

  Obama ani „nesmí“ být prezident. Ale jak koukám, všichni ignorují zákony. Na netu toho najdete hodně. Obama by neměl být prezident. Ani by ho neměli nechat kandidovat. Na netu se toho doštete fakt hodně. Je tam vypsané dokonce i jaké všechny zákony porušil tím, že je prezident právě on.

 • Glaudit (28.7.2011 | 09:55)

  Echt: Ono šlo o to, že já jsem se k nim choval fakt normálně. Ta poslední tam myslím šla fakt kvůli práci. V ČR by toho nedosáhla a chtěl ,abych tam jel s ní.. Je můj problém, že já nejel, ale já vlastně ani nevím, kam jela.. Takže je to už zamnou.

  Lítání je v pohodě, jen je fakt třeba dávat bacha jen na přistání. Balon se nedá přirovnávat k letadlu, ikdyž jsem v něm letěl taky. Je to spíš na vyhlídky. Balon je spíš vzdušný plavidlo. To s tím rrozeběhem.. Jinak to s tou kabinkou je zajímaý. Jen aby se to při letu nerozdělalo. Ale určitě to lírá na pohodu. To je na způsob jako rogalo.

  ______

  Nemůže t o být žádná naplavenina, protože sondy na několika snímcích focených zasebou zjistili, že se to hýbe. Pokud sesuv udělá možná i stametrovou, nebo hlubší díru do země, která nedává žádnej odraz a hloubka jde změřit jen radiolokátorem sondy.. A navíc jsou okraje vyhlazené a ty díry nedávají žádný odraz, pak ano.

  No vidíš, oni nemají problémy jen chlapy. Když vidím, co jde potkat z aidijoty, tak bych je u toho stolu nechal samotný. Já už ani nepřemýšlím o tom, že bych se někdy oženil, protože vím, jak by to zase dopadlo.. Stejně jako u těch čtyř.

  Ty malby nemohou být datovány špatně. Původně je datovali dejmetomu na stáří 3800let a někomu jinému se popdařilo určit je na 4000 let.. Takže je to spíš v rozmezí. radiokarbbonovou a radiouhlíkovou metodu nejde něják změnit jedním rokem. Ikdyž pyramidy stárnou pomaleji.. Jako kdyby v těch zddech v době, kdy byly funkční ubíhal čas pomaleji.. Pokud se jejich stáří odhaduje na 3600 let, tak v té době přestaly fungovat. Protože pyramidy jsou starší, než 10 000 let.

  EVP je ten elektronický hlas.. Tím jde mluvit s mrtvými.
  Pokud tedy někdo, kdo je mrtvý řekne, že žijeme až po smrti.. Nevidím důvod mu nevěřit. On tu není a přitom mluví.. Tak proč by to nebyla pravda. Mohou cokoliv, mohou cestovat kamkoliv, mohou vidět konec vesmíru..
  Pokud je tedy konec vesmíru růžový, tak je ve vesmíru toli ksoustav a planet, že přes ně není vidět na konec.

  Já jsem se dal hlavně na Egypt, takže archeologie, antropologie, astrofyzika a všudenepotřebná fyzika.
  Ono se to vlastně docela hodí.. Pokud koukneš na pyramidu.. Kolem ní můžeš najít podzemní hrobky s kostrami..chodby v pyramidě jsou postaveny tak, aby směřovaly na určité souhvězdí. Podle toho, z jakého jejich vesmírní učitelé přicházeli. A pokud kouknu na hvězdy a souhvězdí, které díky astrofyzice trošku znám, ikdyž s tím nemají nic společného, tak vím, že si můžu na nějákém tmo počítači najít, jak vypadalo souhvězdí v době stavby pyramidy. To souhvězdí, podle kterého jsou postaveny sedí na rok kolem 12 500 př.n.l. Ppřesně Alpha Centauris. Podle něj jsou postaveny pyramidy v Gíze.
  Kdyby tomu tak nebylo, nikdo by nikdy nepřišel na číslo Pí ukryté v pyramidách.. To je tedy návod, jak je možné i ve čtverci najít kruh.

  Jak jsem řekl.. Pokud někoho někam dovedete a on vám předevšemi řekne, že tam s vámi není a nevidí před sebou, co mu ukazujete.. Je to myšleno tak, že pokud mu pod nos v přímém přenosu donesete všechny důkazy a on vám v tu chvíli nemůže couvnout.. Tak to dopadne tak, že to odmítne a řekne, že jsou důkazy falešné. Navíc mu je zabavěj. A nebo vám prostě v přímém přenosu pošle pravej hák. Soud ho osvobodí a nikdo se pravdu nedozví..
  Je to stejnej případ jako to přistání na měsíci, které bylo stejně falešné.. Ten pilot Apolla jednoduše místo toho, aby přísahal na Bibli, že na měsíci byl, dal jednomu chlápkovi v přímém přenosu pravej hák.. A zase. .soud ho osvobodil. Proč chce někdo něco dokazovat, když sám ví, že to není pravda..

 • Echt (28.7.2011 | 04:17)

  Egyptsky predky- Obama- Glaudite, co jsi to cetl?
  ……
  Zvednout neco bez napnuti svalu je proti fyzikalnim zakonum, to by svalstvo muselo bej homogenni. Coz je blbost. I kdyz ta chobotnice nahore ma ty svaly taky dost jednotvarny a provlece se i klicovou dirkou.
  ………
  Co je sakra RVP? To je zkratka nejakych digitalnich ucebnich materialu.

  Co jsi vlastne studoval – archeologii?

 • Glaudit (28.7.2011 | 00:33)

  – Oprava.. Měl by zkusit EVP.

  Pokud to vyzkoušíte, pochopíte toho možná víc, než vás kdokoliv kdy stihne naučit.

 • Glaudit (28.7.2011 | 00:31)

  To se mi stává..

  Ale jak někdo může říct, že nicd z toho není pravda.
  Někdo z vás si něco přečte na netu na první stránce, kterou najde a podle té mi to začne vyvracet.. xD

  Dokonce předpověděli konflikty v Egyptě, Libyi a dalších státech..
  Dokonce jedna ženská předpověděla i to, že někdo, kd ose narodí v určité datum bude prezident USA a bude mít egyptské předky.. Přesně to je Obama..
  Další člověk, který je známý tím, že se vše, co předpověděl vyplnilo řekl, že se vynoří Atlantida.. To se pomalu blíží.
  V minulých letech se na určitém místě začala sice zvyšovat seismická aktivita, dokonce je rok od roku vyšší a do dvou let se tam opravdu něco stane..
  Je to sice na místě, kde ležet neměla a ještě od 2 míst, kde je potvrzeno, že ležela.. Ale je to tak..

  Něco jiného je něco plácat a něco jiného je mít určitou teorii, kterou potvrzuje mnoho faktů. Navíc s tím souhlasí ohromný počet lidí. Sice jen s určitými částmi, ale souhlasí.

  Zaráží mě jen jediná věc.. V Bibli je prý napsáno, že na konci časů se bude nějáký démon nebo co vydávat za zachránce a anděle z nebes – anděla světla.. A bude nám nabízet záchranu..
  Konecm časů je myšlen konec věku.
  Křesťanství vydrželo tisíce let. Je pravda to, co někdo předpovídá tisíííce let dopředu, nebo jen něco, co někdo zapsal do knihy ani né v polovině té doby ?

  A skutečně není divu, že je lidé měli za bohy.. Pokud uměli léčit a měli nevysvětlitelné a nepochopitelné schopnosti, díky kterým dokázali postavit pyramidy tak, že se i třicetitunové vápencové bloky v počtu několik milionů a celkové váze až 5ti milionů tun samy přenesly vzduchem, a postavili s přesností na své místo, tak na tom něco je. I jeden současný američan na tento způsob přišel, ale nechce nikomu prozradit jak to dělá. Podle svědků levituje s 30ti tunovým kamenným blokem a zvedne ho klidně i jednou rukou bez napnutí kteréhokolik svalu.

  Pokud tohle dokázal on, proč né někdo, kdo chápal smysl lidského života před více jak desetitisíci lety ?
  Smysl toho života má být ten, že máme dosáhnout určitého stupně vývoje. Tento náš život je jen iluze. Jen se nám zdá. Je to jako kdyby jsme někde všichni leželi ve stázi napojeni na nějáký přístroj, který simuluje svět před určitou dobou.
  Musí se pochopit, že lidé, kteří tu žili byli vyspělejší a přenášeli svoje vědomí i jiným.

  My nemáme ani smysl tohle pochopit. Nemáme smysl tohle chápat. Lidský mozek neunese takové množství informací.
  To byli lidé, kteří chápali podstatu vesmíru. Chápali možná vše.
  Člověk má mít po smrti určitý výběr.
  Podle všech informací se dokonce může vrátit k životu. A to i v době, kdy není připojen na přístroje a už dávno se mu zastavilo srdce. Tím jen ztratí možnost dostat se na další stupeŇ vývoje a všechno, co viděl, zapomene.
  Údajně můžete úplně všechno, ale nesmíte zasahovat do tohoto života. Pokud to uděláte, ihned ukončí vaší existenci. To je ta podstata.

  Nejedu na LSD, ale pokud někdo z vás cokoliv z toho popře, měl by si zkusit RVP.

 • Ten divnej (28.7.2011 | 00:06)

  Glaudite ty jsi se zase rozjel ;-)

 • Glaudit (27.7.2011 | 13:03)

  Nechtěl jsem to sice dopisovat, ale budíž..

  Oni to nejsou bohové, prostě jsou jen vyspělí.
  Je to nejvyspělejší rasa, která kdy na této planetě byla.
  Pokud někdo před 17ti sicíci lety měl loď, která uměla létat, byl to pro ně bůh.
  Pokud indiánský kmen někdo něco přiletěl naučit, říkali mu učitel z nebes a uctívali ho.

  Proč indiáni ? Protože oni se k této planetě chovají tak, jak by měli a neničí lesy.. Postaví si nějáký ten domek, ale neničí to tu.
  A co jsme udělali my ? Né přímo my, ale naši předchůdci ? Objevili ameriku a zabrali zem, která jim nepatřila. Jak oni prorokovali.
  Všechno,co se mělo vyplnit se vyplnilo. Teď jen zbývá, aby padalo něco, co bude vypadat jako padající modrá hvězda. Má ten pád doprovázet obrovské dunění.

  Echt.. Člověka zkrátka nepřesvědčíš, že jeho život je jen iluze. Jak má pak věřit tomu, že existují různé vývojové stupně ?
  Jak někdo pod tíhou důkazů může říct, že je něco nesmysl.
  Podívejte se třeba na projekt Sratgate. Proč ho zrušili ? Polovina z nich si vymýšlela.

  Konec žádnýho světa prostě nebude, protože žádnej konec nezačal. Jen prostě začne nový věk.
  To se projeví hlavně smrští nových vynálezů..
  Celej svět si hraje na drsňáky a furt jen vylepšuje své zbrojení.
  Vidíte, jak to skončilo. NASA už pomalu nemůže ani létat. Ke svým letům si musí půjčovat součástky z muzea.. To to pěkně skončilo.
  Policiti si tu z toho dělají akvárium.

  A teď mi někdo odpovězte..
  Jak někoho měkam můžete přivézt, a on vám může předevšemi říct, že tam není. ?

 • Glaudit (27.7.2011 | 09:33)

  S aktuální: S tou to bylo v pohodě, jen se oddstěhovala do zahraničí kvůli práci jako ta předminulá.

 • Echt (26.7.2011 | 22:45)

  No u me na zahrade jeste mimozemstane nebyli a zatim jsem ani zeleny ani modry muzicky na ulici nepotkala. Ja nevim, Glaudite, ale s touhle teorii je tezky me presvedcit.
  Buh z nebes- nemohl to byt vrtulnik?

  Kvadry – Nemohli to tahnou radou volu po pisku na sanich?

  Cervi a na marsu? By tam zmrzli! Vis jaky klima jedovaty tam je? A 200 metru sirokej? Ne… To nejde… Spis vychazejici plyn pod tlakem z jadra marsu, nebo tak…

  Mel by jsi mene cist sci-fiction a necim se odreagovat… Co treba devcata?

  Delam si o tebe Glaudite starosti. Kolik ti je?

  Proc ja mam porad pocit, ze beres nekdy LSD?

 • Glaudit (26.7.2011 | 09:57)

  Jen ještě musím napsat něco..

  Dokonce jsme mluvili s mrtvými, což jde.
  Je k tomu zapotřebí rekordér, který se aktivuje zvukem trpělivost. Oni nás slyší kdykoliv, ale my je slyšíme jen pokud to nahráváme nějákým mikrofonem.
  Pokud jim řekneš, že jsou mrtví, nereagují zrovna moc dobře a začnou se strašně motat.. Jako kdyby to byly stroje, které na tohle nejsou naprogramované..
  Prostě začnou říkat bláboly a nesmysly..
  Dokonce jeden řekl, že člověk žije až po smrti. Předtím se jen zdá. To je taky vlastně pravda, ale niják to nesouvisí.
  Další dokonce viděl konec vesmíru. Prý je růžovočervený. Přirovnal to k červánkům.
  Na otázku jak jim je, kde jsou a jak to vypadá jen strojově odpoví, že jim není ani zima, ani teplo.. A že tam není ani tma a ani světlo.. To se sice docela rýmuje, ale nechápu, jaký to má význam.
  Pokud to tedy uvážíme dobře a podle toho, jak máme, tak člověk má dosáhnout určitého vývojového stupňě.. To má být jedním ze smysl našeho života.. tzv. povznesení..
  Život, který žijeme má být jen nějáká zkouška, nebo tak něco.. Pokud se člověku teda život jen zdá, jak řekli, tk by to sedělo s tím, že po smrti se prý budete dlouho vzpamatovávat.
  Představte si, že usnete a ve snu prožijete celý žvot někoho jiného. Pak se dlouho vzpamatováváte.
  Nevím, kolik je těch vývojových stupňů, ale člověk by neměl hledat způsob být nesmrtelný, nebo žít déle. Protože potom se vzpamatuje a řekne si.. To byl sen, tohle je realita.

  Pokud nevěříte, můžete si to kdykoliv vyzkoušet.
  Stačí rekordér, který se aktivuje zvukem, nebo nějáký mikrofon.. Nahrávejte.. Půl minuty počkejte a pka se zeptejte.. Jedno koho, ale zeptejte. Pak nechce nahrávat až do 3:00 a poté si to přehrajte.
  A jediné, co vám mohu doporučit je, aby jste je neprovokovali. 🙂
  Protože pokud jim řeknete, že jdou mrtví, budou tvrdit opak.. Neptejte se radši ani na to.

  Dokonce existují i stavy, kdy tělo spí probudí se jen mozek. To znamená, že spíte, ale probudí se jen mozek.
  Než usnete, snažte se být vzhůru a přitom nemyslet na nic.. Možná uslyšíte hlasy, nebo písně.. Nemyslm uslyšíte, ale prostě vázs zničehonic začnou napadat nějáká slova. A navíc uslyšíte i hlas toho, kdo to říká.. Sice vás to jen napadne, ale budete slyšet i jak to říká.. Nechápu, co to je, ale pokud se vám bude zdát to, co mně, tak budete mluvit s někým, kdo vám odpoví na jakoukoliv otázku. To se mi stalo před několika týdny ráno. Vzbudil jsem se, le neotevřel jsem oči… Mohl jsem, ale neudělal jsem to.. Prostě jsem s někým mluvil, ale neotevřel jsem při tom ústa. Já jsem myslel, že se mi ot jen zdá, ale věděl jsem ,že jse mvzhůru, takže jsem řekl něco, na co bych si nedokázal odpovědět ani sám.. A šup.. Odpověď..
  Nakonec začal, nebo začala mluvit, a já otevřel oči… Najednou jsem si nepamatoval skoro nic a ani jsem si nemohl vzpomenout, že se mi něco zdálo, nebo jem něco slyšel. Později jsem si vzpoměl jen na to, že jsem s někým ve spánku mluvil, ale že jsem přitom nespal. Navíc jsem si vzpomněl, že jsem se mohl ptát úplně nacokoliv.
  Něco podobného se mi stalo už mockrát, ale nikdy jsem při tom nebyl vzhůru, nebo jsem ho necítil vedle sebe.. Já si tím nejsem jistej, ale já i vím, jak vypadá.

  Každý to může zkusit.

 • Glaudit (25.7.2011 | 17:19)

  Echt: Může to vyvolat cokoliv, ale je jasné, že sem ty lodě letí. Nikdo neví co tu chtějí, ani jestli nách chtějí vyhladit, ale určitě to bude nenásilné. 🙂

  Jinak: Nejsou to bohové. Indiánské kmeny vypráví legendy o učitelích z nebes. Je přeci jasné, koho tím myslí. A to taky potvrzuje teorie a fakta o tom, že se po zničení Atlantidy nechali uctívat jako bohy. (na oplátku za veškeré své vědění.)

  Všechny ty roky potvrzují jak radiokarbonové tak radiouhlíkové metody. Z toho by přeci mělo být jasné, že pyramidy nemohli stavět primitivní lidé.
  Já všem, kteří mi to tvrdili řekl vše, co to vyvracelo. A nakonec jsem si nechal vždy ESO v rukávu. A tím ESem myslím fakt, že 30ti tunový vápencévý blok by muselo táhnout neuvěřitelných 600 lidí. A to jen tak, aby každý z nich nesl 50 kg. To v té době byla určitě nadměrná zátěž. Ktomu ten blok nesměli ani škrábnout, museli ho opracovat matematicky přesně a chirurgicky přesně postavit celou pyramidu s odchylkou 0,5 cm. Každý blok museli postavit na jeho místo cca 3,5 minut.. A takhle museli makat 24hodin denně po celých 20 let.. Je to nesmysl. Kdo řekne, že není, tak je to bezváhání idijot.

  K tomu si ještě napíšu, že jsme s jedním záhadoologem Ivanem Mackerlem a několika lidmi (+ nějákej kryptozoolog a Mackerleůvkameramn), se kterými jsme se k němu připojili byli v poušti Gobi hledat tzv. „olgoj chorchoj“. Bylo to v roce 2004.
  Ta olgoj chorchoj by mělo býtdo češtiny přeloženo „červ-střevo“.. Podle všech vyprávění to má bejt několik metrů dlouhej a velkej červ, kterej zabíjí svoje oběti i na dálku 6ti metrů.
  Do té pouště kromě nějákých lidí opravdu skoro nikdo nejezdí, takže není ani moc známo jaká všechna zvířata tam žijí.
  Ten červ tedy.. Nikdo dokonce ani neví, jestli je skutečný, a nikomu se ho nepodařilo vyfotit. A ani my jsme ho neviděli. 🙁
  Podle všech těc historek tedy zabíjí až na 6ti metrovou vzdálenost a objevuje se a mizí jako duch. Prý to ani není zvíře, ale přízrak.
  Já si myslím, že tam skutečně něco je. Něco, co ale nezabíjí jentak, a dokonce se neobjevuje jentak..

  Pokud se tedy podařilo najít něoklika stovek metrů široké díry v marsu a sondou nafotit gigantické červy, kteří mají do tloušťky i 200 a více metrů, proč by tohle nemohlo být možné ?
  – Jsou průhlední a vypadají jako skleněné tunely.
  Možná se v západní části Gobi opravdu něco skrývá, ale že by tolik expedic hledalo na špatnch místech ?
  V červnu prý ten červ neútočí a dokonce se někdy i doplazí do jurty, kde to něj malé děti třeba i píchají klackem..

  Ať už je to jakkoliv, něco pravdy na tom bude. Ale podle mně je to stejný případ jako n marsu. Akorát s tím rozdílem, že si lidé vymýšlí útoky. Já bych to spíš nazval obranou.
  (někde se dkonce i ve městech jentak přes noc objevili několik desítek metrů široké díry do země)
  Určitě jste o tom slyšeli. Třeba díry stejně velké jako které zanechává Tunnel Boring Machine. 🙂

  Třeba se v podzemí tak nepřístupné oblasti něco velkého skrývá.

 • Echt (25.7.2011 | 16:51)

  GLAUDITE- Ta vaha PRI 60 km! TO BY VYVOLALO ZEMETRESENI A TSUNAMI!

 • Echt (25.7.2011 | 16:46)

  Glaudite s lehkosti jakou pises bys mohl vydavyt knihy o tvych teoriich, dobre se to cte, i kdyz sem a tam neco- treba modra pokozka- dost zavadi, tohle bych mohla cist i casteji.

 • mikymesser

  mikymesser (25.7.2011 | 13:00)

  to musela bejt ale kurwa ostra omacka :lol:

 • Glaudit (24.7.2011 | 11:51)

  Jo a jen tak náhodou dodám novinku ze SETI..

  Těch lodí se mmíří osm.
  V délce mají až 240 km, na šířku 50-90 km.

  V těch znacích kmene HOPI ještě byla jedna věc, díky které poznají příchod nového věku..
  Prý že se lité dozvědí o městě v nebesích a budou ho možná chtít zničit. To by mohly být ty lodě. Protože pokud jsou tak velké, nemohou přistát na Zemi.
  Pak tam bylo, že velký modrý předmět bude padat k zemi. Bude to vypadat jako padající modrá hvězda. Oni to řekli něják takhle: „…… bude to vypadat jako padající modrá hvězda“..
  Pak má začít nový věk.
  Pokud to dobře chápu, podaří se jednu z lodí estřelit a ona spadne na zem.

  Jednou v Los Angeles přeletěla velká kruhovitá loď.. Armáda po ní šla vším.. Stíhačky, rakety, vojácí stříleli vším, co měli po ruce.. A pak najednou výbuch raket.. Nikdo nevěděl, co se stalo.. Pak uviděli loď.. Nepoškozenou, jak stejnou rychlostí plula dál a po několika desítkách minut odletěla.

  Nechci tu z toho dělat sci-fi, ale pokud dobře chápu, tak oni si myslí, že jsme agresivní a útočíme bez důvodu.
  To dokázali Indové pře d nějákým tím měsícem.. Na stejném místě tam každý den bylo ufo.. Oni už neměli trpělivost a zavolali policii.. Pollicie na něj začala střílet. To ale němli dělat, protože se jim to vrátilo. Všechny odhodil nějáký modrý paprsek a laserem propálili střechu několika domů.
  Pak už je tam nikdy neviděli. 🙂

  Já nechápu, jak se k nim lidé chovají. Prostě to zkoušejí nenásilnou cestou.. A co my uděláme ? Nahlásíme to nějáké trapné policii, která jak přijede taky odjede.
  Nikdo nechápe, že atomovka nestačí, protože oni umějí využít radiaci. 🙂

 • Echt (23.7.2011 | 22:46)

  Odpověď na: Glaudit (23.7.2011 | 16.50) Ta teorie s mesicem se mi libi, ale je nemozna- co bylo ale s prilivem a odlivem? A Gravitaci- o by byla moc vetsi, tim padem museli mit plochy lebky, ne? Coz by byla blbost. V hrobech jsou lebky stejny. Kdyz mohou byt Pigmejove, proc by nemohli byt obri. Spis geneticka porucha zlaz z nejakyho ozareni. Koukni na kluky Klickojc (box). Skoro 2 metry! Cernobyl- Ukrajina. Meteorit to taky mohl zpusobit. Podle me musel i ty pouste zavinit nejaky meteorit a ti velci lide nemeli dost potravy- viz. Odyssea- Obr.
  David a Golias si asi taky netykali, ale v obou pripadech byl obr zabit. Podle me vymreli, protoze ti prckove- nasi predchudci se jich tak bali, ze je preventivne vybijeli.
  ;-)

  Prave jsem mela chobotnicky a Calamary s dalsi haveti na grilu a myslela jsem na vasi chobotnicku. Je to takovy tuzsi maso – spis sval tuhej, nez rybina, prisavky jsou tvrdsi a maj dulek, nechutna po rybe, neni slizska. Ja nevim, me to prijde normalni jist musle, sneky, sushi a dalsi blbosti. Skoro jsem jednou koupila i zabi stehynka, ale nemeli omacku na ne, tak jsem je doma jeste nedelala. Je to normal. Vsimnete si toho kaviaru pod chobotnickou, ta velikost! Jedna kulicka staci na pletovou masku- ta plet se vypne a drzi!

  Mas linku na tu Antarktidu? Zajimavy! Savci by byli lepsi. Ale Calamara, tedy chobotka by mohla rozmrznout a zit! Nebo ne? Chladnokrevna…?

  No a kdyby byl mesic bliz, tak by ho Zeme prece pritahla a to by spatne dopadlo.. Je tu nejakej astronom, panove? Kdo by to vedel?

 • miloš ditrich (23.7.2011 | 22:37)

  :-D ahoj všem :-D co bysme po cizincích chtěli jak něco nemůžou týrat tak jsou nemocný :fuuj:

 • Seggy (23.7.2011 | 21:56)

  xD malem mu utek vobed!!!:D humus ae jako nechtel bych xD sirova a jeste ziva :fuuj: :fuuj:

 • Glaudit (23.7.2011 | 16:50)

  Pino: To už to někdo psal, ale názor je to dobrej.

  Já jsem si myslel, že je živá, pak mi došlo, že se nehýbe, jak by měla..

  Jen musím říct, že pokud někdo před stvkami let řekl, že na něj zaútočil tzv. Kraken, měl pravdu.. Opravdu můžu ze všech nálezů potvrdit, že pokud na něj neútočil kraken, tak jiná havěť.. Měli třeba i 2-6,7 metrová chapadla.. Někdy víc..
  Když uvážím velikost kalmara a fakt, že to bylo jen mládě, tak dospělý samec mohl mít 15-17 metrů a vážit skoro dvě tuny.. A pokud uvážím ještě fakt, že se dokázal potopit do 2 kilometrové hloubky, nechci ani pochybovat, že do takové hloubky mohl vtáhnout i člověka, nebo si ho jen přitáhnout a utopit.
  Pokud „tygří strom“ chytl krávu, zvedl jí nad zem a chtěl jí sežrat, nepochybuji o tom.

  Nechci tu dělat chytrýho Káju, ale pokud měl 10ti metrovej kalmar oko větší, než servírovací talíř, tak nechci ani vědět, jak velké byo to oko 17ti metrového kalmara, a ani do jaké hloubky se dokázal potopit.
  Je lepší na talíři vidět chobotnici, než celou krávu.

 • pinokin (23.7.2011 | 15:37)

  podle mě ta chobotnice byla už mrtvá ale ta omáčka byla asi hodně nasolená a svaly na to takhle reagovaly…nebo nevim,nejsem KÁJA 😀 😀 😀 😀

 • Glaudit (23.7.2011 | 12:40)

  Rozhodně je to lepší, než ty potvory, co našli v antarktidě.. 10ti tunovýmu monstru, gigntickýmu vodnímu pvoukovi, chobotnici s 6ti metrovými chapadly a mnohým dalším by jsi neutekl.

 • Glaudit (23.7.2011 | 11:36)

  Neřeš to, všechny komentáře mají stejný závěr.

 • cuza (23.7.2011 | 11:35)

  a pro ty co rikaji proc trpí tak to kdyby ste byly v mori a zabila vas ale je mi ji lito ;-)

 • cuza (23.7.2011 | 11:33)

  to je retezec debilove !!!!

 • Glaudit (23.7.2011 | 08:48)

  … : Ty jsi zase jen člověk, dává mi to právě tě zabít ?

  To, že oni nejsou vyvinutí a my je zabíjíme, dává to právo vyspělejším, než jsme my nás zabít ? Pokud my zabíjíme zvířata, oni si to mohou vzít také jako řetězec..
  Prostě to někomu příjde normální a někomu odporné.
  Nikdo vás do toho nemůže nutit a ani nenutí.

  To máš stejný jak náboženství.. Můžeš snad věřit v boha, kterej tě nutí, aby jsi v něj věřil a pokud v něj věřit nebudeš, zabije tě ? Takhle to dřív chodilo. Pokud se pak dva falešní bohové domluvili a sehráli zabití jednoho, lidi od něj přešli pod druhýho falešnýho boha a jak se te nprvní vrátil a jakoby zjistil, že sešli z cesty, dal jim šanci se k němu vrátit. Ale v tom ten druhý ffalešný bůh řekl to samé. Kdo sejde z cesty, zemře.. Takže lidi vlastně neměli na výběr a oni z toho měli strašnou srandu.

  To, že jste na vyšším vývojovým stupni vám nedává právo nikoho zabít. A hlavně když je to zvíře, které se takhle ani nevyvine. To by jste pak museli dát svůj život do Paroubkových rukou. To vážně chcete ? xD

 • Toecutter (23.7.2011 | 07:05)

  není nad KRÁSNÝ KULTURNÍ OBOHOCENÍ,který nám nabízí tady ty asijský pseudosračky,který ti naši zasraní demokrati nazývají lidma-jenom,ať se zeberou,a táhnou si ty chobotničky žrat k nim dom-tady na to nikdo není zvědavej!!!Jak já ty asijský smradlavý poloopice nenávidím…

 • (23.7.2011 | 00:42)

  je to jen chobotnice „zastrelit polejt varicim olejem ty co tohle delaji !“ kreteni fakt chobotnice je zradlo ne kamos 😀 vole co to porad resite ja bych to zabijel jen tak ze srandy je to JEN chobotnice 😀 nereknu pes kocka i krecek ale CHOBOTNICE ? to uz fakt prehanite kdyby priroda nechtela aby to lidi zabijeli da tomu tesaky 2 packy a brutalni drapy tuto je LOW a proto se to da tak snadno chytit 😀 a zaverem bych napsal asi jen jedno slovo FAKE

 • hate (22.7.2011 | 23:42)

  bych do toho talire posadil toho japonce jak by se mu to libilo kokot zasraty :plesk: :punch: :-x :thumbsdown:

 • Glaudit (22.7.2011 | 23:19)

  Heleďte, buĎte ještě rádi..

  Před nějákou tou dobou v Antarktidě pod rostátým ledem našli zmrzlá zvířata.. A to fakt pěkně stará.
  Například druh kalmara, který měřil něco kolem 5ti metrů a vážil 10 tun.. Navíc to bylo prý jenom mládě. Jeho oko bylo velké jako servírovací talíř.
  Dále gigantického vodního pavouka..
  Chobotnici s 6 metrů dlouhými chapadly..
  ¨
  Bylo toho více, ale já si myslím, že stačí jen tohle vědět.. Vědci dokonce toho obřího kalmara i ochutnávali. Já nevím, ale rozhodně je lepší koukat, jak tu někdo požírá chobotnice, než koukat, jak tu někdo žere něco, co má oko větší, než naší hlavu.

  Jo Echt: už se dokonce i ví, proč byly ty staré rasy tak velké.. xD
  Dokonce je tu i pár teorií, které odpovídají tomu, co se doopravdy stalo. 🙂
  K výšce tedy: Dříve byl měsíc tak blízko Zemi, že to silou gravitace táhlo vodu více nahoru. Tím pádem vznikly i ťi vysocí lidé, o kterých jsem mluvil. Byly velmi vyspělí a zkráceně: Tak vyspělí, že odletěli pryč. Akorát se vrátili o více, než 1000 let později, takže si je nikdo nepamatoval. Z toho Atlantida.. Zjistili, že lidé jsou tak primitivní, že se rozdělili na 2 skupiny a jedna skupina znovu odletěla. Nechci mluvit přímo k „Tiahuanaco“, ale musím se pochlubit, že jsem to natřel několika „blbečkům“, kteří tvrdili, že pyramidy stavěli lidé.
  Pokud to dám všechno dohromady, jeden vápencový kvádr by neslo 600 lidí.. Nesmysl.. 🙂

  Omlouvám se za spam, ale sranda být musí.

 • Matti

  Matti (22.7.2011 | 22:15)

  Odpověď na: another (22.7.2011 | 11.59)
  …tak ale hento ju tam este hentak „tiraju“ pred smrtou…ju mohli hned zabit

 • Echt (22.7.2011 | 21:52)

  rosizrosi (22.7.2011 | 18.27)
  nemám rád jídlo který mi utíká z talíře
  Duri (22.7.2011 | 21.47)
  nemam rad jedla ktore mi chcu zdrhnut z taniera:D

  Duri to uz tu bylo… Prijd s vlastnim mocikem.

 • Duri (22.7.2011 | 21:47)

  nemam rad jedla ktore mi chcu zdrhnut z taniera:D

 • Echt (22.7.2011 | 21:35)

  Mne lit sojovku do oci, tak te taky zkusim prastit.
  Jinak jsou dobry ale nebezpecny, i ukousla chapadla se mohou nasat v krku.

  Pizza „frutti di marre“- tedy „ovoce more“ je typicka basta i v Evrope…
  Nebo paella ve Spanelsku atd. Uplne normal- tahle je o pidi kousek vetsi..

 • Uzivatel (22.7.2011 | 21:22)

  ještě dovysvětlím, zvíře-živočich, které má čas na to si hrát si uvědomujeme svět kolem sebe více než to, které se jen žene za potravou a rozmnožuje :-), např. žralok, že.

 • Uzivatel (22.7.2011 | 21:20)

  Tak pozor. CHobotnice je vysoce inteligentní, nevím jestli jako delfín nebo slon, ale údajně projevilo schopnost ,,hrát si“ s různými předměty. Např. reagovala na pet lahev (samozřejmě ve svém prostředí, v moři) tak, že si hrála s uzávěrem, šroubovala ho atd. TO co vidíme je neskutečné týrání zvířete… KURVY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • slayer92 (22.7.2011 | 21:08)

  vykoupala

 • slayer92 (22.7.2011 | 21:07)

  chobotnička se vykoupal :applause: :plesk:

 • actart (22.7.2011 | 21:01)

  mořský potvory taky jim, ale živí teda ne

 • zzero (22.7.2011 | 20:26)

  chobotnice jsou velmi inteligentní a tahle byla stopro živá ..

 • Bronson (22.7.2011 | 19:31)

  To Glaudit: Prave ti co ich maju dom a to neriesia. Chovaju, zabiju, zjedia – taky je kolobeh a tak to v prirode chodi. Akurat ti co sa o zvierata aj staraju si ten zivot aj smrt toho zvierata inak vazia. Inak chobotnice maju velmi vyvinuty mozog a nervovu sustavu – cize ked im ufknete kus hlavy – je to ako keby niekto cloveku zlomil vaz. Nic neciti – je mrtva ale reflexy este funguju a to dost dlho. (zlomte niekomu vaz a po niekolkych hodinach ho pofrkajte kyselinou – to budete cumiet)

 • Slipman (22.7.2011 | 18:58)

  Jak se chudák snažila vylézt :DDD

 • Rabb (22.7.2011 | 18:42)

  toto v japonsku zeru kazdy den…ale tak sa pozrite ze jej chyba cela polka hlavy…ako povedal „bang“ uz bola mrtva :-o

 • rosizrosi (22.7.2011 | 18:27)

  nemám rád jídlo který mi utíká z talíře

 • bang (22.7.2011 | 17:44)

  Vždyt nevíte jeslti už nebyla mrtvá. Ja si myslim, že to cukali jen nervy. Takhle je to u spousta zvířat např. ryb.

 • Tomáš (22.7.2011 | 17:07)

  Jíst za živa trochu kruté

 • Glaudit (22.7.2011 | 15:02)

  Tohle se nedá něják řešit.. Prostě je v té jejich zemi jedí.
  Já byl osobně také v restauraci, kde byly chobotnice a ústřice, ale nedal jsem si.. Mně osobně to příjde odporné.

  Jasně, že kráva a prase jsou taky zvířata, ale to je zas něco jiného.. Pro někoho, kdo se o zvířata nestará je to normální věc, ale pro někoho, kdo má doma krávu je to odporné. Ryby se prostě jedí, ale tohle už je hnus.
  Hamburger to samý.. Je to normální věc.. Chobotničky a ústřice jsou zase normální u nich. I když asi 85 % čechů se toho ani nedotkne.

 • radek258

  radek258 (22.7.2011 | 14:40)

  No teď jsme to řešili v práci a někdo tady hlásí že o tom četl a prdlajs mrtvá chobotnička.. Normálně je živa jen jí uřízli půlku mozku aby tolik nevyváděla a jak jí polejou tou kyselou zálivkou tak jí to moc příjemný není… Ale jinak ve stádiu kdy pomaličku umírá na talíři.. CHobotničky mají moc dobrý maso ale po tomhle videu se mi teda na to nechce ani myslet.. Taky bych je polil třeba roypáleným olejem ať si to zkusí jak jim budou kmitat ručičky a nožičky…

 • Mára (22.7.2011 | 14:08)

  Nemám rád jídlo, co musím honit s vidličkou po stole… :-D Ale jak tu píše Michael, je to samozřejmě mrtvolka, jen je prostě čerstvá a tak svalstvo na tu omáčku reaguje.

 • Michael (22.7.2011 | 13:46)

  Já teda myslím že živá nebyla. Nejspíše v té omáčce bylo něco s vyšším obsahem soli. Nikdy jste neviděli posolené žabí nohy? Myslím že to bude stejný efekt(svalové kontrakce).

 • Burdus (22.7.2011 | 13:44)

  bych do toho šel ale museli by mi zaplatit :lol:

 • tamta (22.7.2011 | 13:43)

  Já bych se bála ,že to na mě skočí :-D ..né ,fůj ani bych se toho nedotkla :-D

 • chocolate (22.7.2011 | 13:05)

  Twl lidi je to hnus když se to hýbe ale když žerete třeba rybu je to to stejné kokosáci.A CO TA CHBOTNICE BYLA V MOŘI NA ŠPATNÉM MÍSTĚ VE ŠPATNÝ ČAS=TRCOHU ČERNÉHO HUMORU NE? :lol: :lol: :lol: :fuuj: :fuuj: :fuuj: :fuuj:

 • barricade (22.7.2011 | 12:45)

  ty vole ono to má rozšlehanou hlavu a eště se to hejbe ? :shock: ty asijský zálivky holt probudí i mrtvoly :lol:

 • (22.7.2011 | 12:44)

  bych jim to tam omlátil o stůl :fuuj: :fuuj: :fuuj:

 • lolit (22.7.2011 | 12:32)

  tak kuře nežereš za živa ne…nebo u vás se tak žerou? :plesk:

 • R-Com

  R-Com (22.7.2011 | 12:28)

  WTF? 😀 velebnosti jdu blejt zlaty Knedlo Vepřo Moravec :-P

 • pepik (22.7.2011 | 12:20)

  another: asi jim je lito ze zije ne? jinak videl sem video od congu co jedej ziviho kapra.. asi hodinu.. omg chudak fakt mi ho bylo lito… sikmooky zmrdi

 • Kaca (22.7.2011 | 12:20)

  To je hnus tyrani zvirat!!!Kreteni!

 • another (22.7.2011 | 11:59)

  omg a když žereš kuře tak ti ho je taky líto?

 • Matti

  Matti (22.7.2011 | 11:48)

  Je mi luto chobotnice :-(

 • Groove Luke (22.7.2011 | 11:22)

  Tumáš ty hajzle jeden vošklivej to je hnus velebnosti kam jsme to dojeli

 • Nananana (22.7.2011 | 11:20)

  tak to je slušnej kentus :twisted:

 • bantis (22.7.2011 | 11:08)

  mazec 😀

 • mates (22.7.2011 | 11:00)

  tak bez tohohle se obejdu :fuuj:

 • Luidžárk (22.7.2011 | 10:11)

  Debilní čurák ten chlap. :punch:

 • Mr.Fuciminavaja (22.7.2011 | 10:06)

  asi uz tusila co sa s nou bude diat tak chcela zdrhnut s tej misy :-)

 • k1x (22.7.2011 | 10:01)

  no tvl do toho bzch asi nesel (chudak chobotnicka) :plesk:

 • Lol (22.7.2011 | 10:01)

  chutovka :-P (prasata :fuuj: )

Vyhledávání
PřihlášeníTOPlist